:: Intencje mszalne


Dodano: 2022-05-21 16:52:41

Intencje Mszalne Ÿ  od 23 do  29 maja 2022 r.

 Poniedziałek – 23   maja

      6.30 + Leszek SUDUJKO  /od rodziny Wójciaków/

      6.30 + Wanda KOZERA / Od zięcia Zenona /    

      6.30 + Marianna TOMETCZAK  /od córki Siostry MIRIAM/

18.00  + Julianna, Władysław, Stanisław, Marian BRACISZEWICZ, Krzysztof CEDZYŃSKI,

                Regina BOROWSKA

18.00 + Andrzej, Władysław GRANAT, Jan, Karolina WARZECHA, Władysław TARKA,

                 Janina NOWAK,  Aniela, Stanisław TRELA.

 

Wtorek -   24 maja

       6.30 + Marek DYTKOWSKI   /od rodziny Dytkowskich/

       6.30 + Otylia SOWINSKA  /od sąsiadów z ul. Żeromskiego/

       6.30 + Wanda KOZERA  /od Włodzimierza Lichoty/

18.00 + Stanisław PAWŁOWSKI – 37 r., Zbigniew PAWŁOWSKI.

 

 Środa -       25  maja             

    6.30  + Marek DYTKOWSKI  /od rodziny Nowaków.

    6.30  + Otylia SOWINSKA  /od sąsiadów z ul. Żeromskiego/

    6.30  + Anna, Marcin, Czesław KARDYNAŁ; Marianna, Władysław LULKO, Stefan BÓL.

 

       W intencjach NOWENNOWYCH

 18.00  + Aniela, Henryka, Józef BORKOWSCY, Feliksa, Józef SMYK.           

            +  Małgorzata DYTKOWSKA /od uczestników pogrzebu/

            + Adam FATYGA   /od uczestników pogrzebu/

            +  Helena BUJAK  /od Danuty i Stanisława Motyków/

            +  Bogdan KRYCZKA  /od uczestników pogrzebu/

            + Marianna NOCOŃ  /od uczestników pogrzebu/

            + Ewa LIS  / od uczestników pogrzebu/

            + Franciszek RUSAK  /od uczestników pogrzebu/

 

          Czwartek – 26  maja

     6.30 + Stanisława KOSINSKA;  Sabina MALEC.

     6.30 + Justyna LARKOWSKA – 8 r.

     6.30 + Janina BŁAJSZCZAK

  18.00 O Boże Błog. i wszelkie dla  ELŻBIETY PYRZ, z racji Dnia Matki.

 18.00 + O Boże Błog. i wszelkie łaski, opiekę  Matki Bożej dla Zenony z racji Dnia Matki.

 18.00 + Stanisława, Stanisław KOWALIK.

        Piątek -  27  maja

      6.30  + Franciszek , Maria LIZAK

      6.30  + Marianna SIEROŃ – 20 r., za zmarłych z rodziny SIERONIÓW..

      6.30 + Janina, Stanisław, Marek KOPER; Stanisława, Henryk MAJCZAK, Bogdan

                                                                                                                             MAJKA

 18.00  + Ździsław KOBOS – 3 r.

 18.00 + Anna, Franciszek DOMAGAŁA, Julianna, Stanisław , Kazimierz DUSZA.

 

         Sobota – 28  maja

       6.30 + Wiesława BOŚ.

       6.30 + Leszek SUDUJKO  /od rodziny  Zielonych//

       6.30  O Boże Błog. i wszelkie łaski JADWIGII w 75-a rocznice urodzin.

           

 18.00 + Regina, Euge4niusz BIAŁKIEWICZ, Zbigniew CHROBOT, Jakub

                                                                                              MAZURKIEWICZ

 18.00 + Pelagia, Henryk ORLIŃSCY; Otylia, Bolesław PAJĄK.

 

     NIEEDZIELA  -  29 MAJA

 

 6.30 + Aniela, Stanisław REPEROWICZ, Marianna, Bolesław WOŁCZYK – jego rodzice;

                           Kazimierz WALĘZAK, Tadeusz LNIAK, Czesław TRELIŃSKI.

   

  8.00  Dziękczynna, z prośbą o Boże Błogosławieństwo i wszelkie łaski dla Księży;

            Macieja RADEJA w 20-ą rocznice święceń i Wojciecha RADEJA w 14-ą r. święceń.

   8.00 + Helena, Jan URBAN, Bronisława, Jan KWIATKOWSCY, Stefan, Jerzy WÓJCIK                                                               

 

 9.30 + Lesław POLIT.

 9.30 + Bogdan KRYCZKA  /od Pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa  Gospodarki

                                                      Komunalnej i Mieszkaniowej  w Busku – Zdroju.

11.00 + Kazimierz, Maria WOJCIECHOWSCY,  Zofia MARZEC.

       12.30  ZA PARAFIAN

15.00  W INTENCJI DZIECI  przygotowujących się do sakramentu BIERZMOWANIA

     

18.00 O Boże Błog., wszelkie łaski, dary Ducha św. i opiekę Matki Bożej dla JUBILATÓW

     * Elżbieta i Ździsław PRETKI – 35 rocznica ślubu.

     * Jacek i Janina NOWACZKIEWICZ – 50 rocznica ślubu.           

 

Intencje Mszalne Ÿ  od 16 do  22 maja 2022 r.

 Poniedziałek – 16  maja

      6.30 + Marianna CZAPLA  /od syna Marka z rodziną

      6.30 + Jan, Barbara BRACICHOWICZ  /od rodzin; Prażuchów i Suwajów/

      6.30 + Marianna TOMETCZAK  /od Sióstr Albertynek ze Słupi/

          

          16.15 BIAŁY TYDZIEŃ.  Dzień wdzięczności ; Rodzicom, Chrzestnym i Opiekunom.

18.00  O Boże Błog. i wszelkie łaski dla DIANY  z okazji 1 rocznicy urodzin.

18.00 + Irena KALETA – 7 r.  /od córki z rodziną/

 

Wtorek -   17 maja

       6.30 + Włodzimierz BUDZIŃSKI /od mieszkańców bloku 23/

       6.30 + Leszek SUDUJKO  /od rodz. Kozerów/

       6.30 + Mieczysława BĘBEN  /od Ryszarda i Barbary/

        16.15  BIAŁY TYDZIEŃ. Dzień wdzięczności;  Rodzeństwu: SIOSTRM i BRACIOM

18.00 + Marta KRÓŁ

18.00 O Boże Błog i wszelkie łaski dla Izabeli, Mateusza i Zofii z racji urodzin, oraz dla

                 całej rodziny..

 

 Środa -       18  maja             

    6.30  + Henryka, Stanisław KRAWIEC; Olga, Michał BACHRIJ.

    6.30  + Marianna TOMETCZAK   /od mmężą/

    6.30  + Zenona, Henryk KOWAL /od rodziny Klamińskich/

              16.15.  Dzień wdzięczności:  Babciom i Dziadkom.

 

       W intencjach NOWENNOWYCH

 18.00  O Boże Błog. i wszelkie łaski dla Jana BARTOSZEWSKIEGO w 80-a rocznicę urodzin             

            +  Kunekundy, Marianny NOWAK

            + Danuta PRZĄDO  /od uczestników pogrzebu/

            + Helena BUJAK  /od Jerzego Bujaka z rodzina z Żernik Górnych/

            + Stanisław KOZIK  /od córki Anny z mężem  Grzegorzem i wnukami Mają i

                                                                                                                  Mateuszem/

            + Maria KOWAL  /od chrześniaka Mirosława z rodziną//

            + Zygmunt PALMĄKA  /od córki Beaty z rodziną/

            + Barbara LUDWIKOWSKA./od  prac. Środowiskowego Domu Samopomocy oraz

                                                                          Centrum Integracji Społecznej w Podgajach/

            +  Krystyna ĆWIERTNIA   /od siostry Jadwigi z rodziną/

            +  Jerzy GŁADYŚ  /od żony z dziećmi/

            + Stanisław KWIATEK  /od sąsiadów; Marii i Janusza//

            +_Irena KUZA  /od syna Sławomira z rodziną/

            + Jan KOZIOŁ  /od Danuty i Marka Wójcikiewiczów/

            + Mirosław JAGUSIAK  / od żony Marty, syna Rafała z Ewelina i Kacperkiem/

            + Witold PAWELEC  /od brata Krzysztofa z żoną/

            + Marek MAJ  /od mamy Zofii/

       + Helena SAGAN  /od syna Krzysztofa i Jagody Szczerba/

       + Grażyna, Piotr  PIOTROWSCY  /od koleżanki Elżbiety/

       + Teresa TRZĄSKA _ SZNAJDER  /od uczestników pogrzebu/

       + Kazimiera, Jerzy WIECZOREK, Lucyna BŁĄD, Mieczysław, Janina PAW.

       + Halina ŚCIUBISZ   /od uczestników pogrzebu/

      + Halina ŚCIUBISZ  /od córki i syna z rodzinami/

      + Grażyna PIOTROWSKA  /od Teresy, Ewy, i Marii z rodzinami./

      + Maria WOJCIECHIOWSKA  /od sąsiadów z bloku 8, klatka 2./

      + Helena GOZDEK  /od syna Mirosława i Anny/

 

          Czwartek – 19  maja

     6.30 + Leszek SUDUJKO   od siostry z rodziną/

     6.30 + Otylia SOWINSKA  /od rodziny Strzeleckich

     6.30 + Wanda KOZERA   /od bratowej Ireny/

      16.15 Dzień wdzięczności; Kapłanom, Siostrom, modlitwa o powołania, oraz za  misje..

 18.00 + Mateusz ROBAK   /od Małgorzaty Wiśniewskiej z Sanatorium „MARCONI”/

 18.00 + Stanisława, Stanisław KOWALIK.

        Piątek -  20  maja

      6.30  + Za zm. z rodzin; KRÓLÓW, WILKÓW, Katarzyna GIEMZA..

      6.30  + Otylia SOWINSKA  /od sąsiadów z ul. Żeromskiego/.

      6.30 + Wanda KOZERA  /od wnuczki Ewy z rodziną/

          16.15  Dzień wdzięczności; Katechetom, Wychowawcom i Nauczycielom

 

 18.00  + Mateusz ROBAK   /od koleżanek z Sanatorium „MARCONI”//

 18.00 + Józef PISKORZ, Stanisław SZTUK, Stanisława, Piotr WRÓBEL.

         Sobota – 21  maja

       6.30 + Józefa, Katarzyna, Jan SAWICKI; Zofia, Leokadia, Genowefa, Ignacy  

                   MARKIEWICZ, zmarli z rodzin; SAWICKICH i MARKIEWICZÓW.

       6.30 + Leszek SUDUJKO  /od mamy/

       6.30 + Wanda KOZERA /od wnuka Radosława/

            

 18.00 + Robert GOŁĘBIOWSKI  /od rodziny Sabatowskich/

 18.00 + HONORATA, Stanisław, Edward, Leszek, zm. z rodzin; GORCZYCÓW i

                      PAŹDZIUSKICH, Dariusz PŁOŃSKI.     

     NIEEDZIELA  -  22 MAJA

 

 6.30 + Genowefa, Józef DORZ, ich rodzice, Helena BAŁAGA, Maria, Jerzy, Dorota

     8.00 + Helena STOALRSKA                                                                  DUDA

     8.00 + Józef ŚCISŁO – 48 r.

 9.30 + Janina, Stanisław, Ździsław, Leszek, Krzysztof RADEJ, Krystyna, Józef                  

                   Kaszuba, Anna, Jan DOBROCH

11.00 + Helena, Zygmunt PRĘDKI, zm. z rodzin; JANIKÓW i PRĘDKICH.

       12.30  ZA PARAFIAN

15.00  W INTENCJI DZIECI ROCZNICOWYCH i ICH RODZIN

      18.00  + Michał – 2 r., Marianna KRUPSKA.

Intencje Mszalne Ÿ  od 9 do  15 maja 2022 r.

 Poniedziałek – 9  maja

      6.30 + Stanisław, Julian, Helena,  za zm. z rodziny Bujaków, Wiktor, Jerzy ZOCH, Józef

                        KWAPISZ,   zm.  z rodz. KAWACZÓW

      6.30 + Paweł KOŹMIŃSKI – 2 r., Janina, Józef, Jerzy PAWŁOWSCY.

      6.30 + Marianna TOMETCZAK  /od Sióstr Albertynek z Krakowa z u. Krakowskiej/

18.00  O Boże Błog. i wszelkie łaski dla LAURY z okazji 4 rocznicy urodzin.

18.00 + Stanisława, Kazimierz WÓJCIKIEWICZ.

 

Wtorek -   10 maja

       6.30 + Krystyna, Antoni, Maria, Jan MOLISAK.

       6.30 + Janina, Stanisław URBAN; Grażyna, Marian SOŁTYSIAK

       6.30 + Mieczysława BĘBEN  /od wnuczki Klaudii i narzeczonego/

18.00 + Ryszard CYGAN, Stanisław, Stanisława, Stanisław  i za zmarłych z rodziny.

18.00 + Justyna FITZ.

 

 Środa -       11  maja             

    6.30  + Edward, Zenon GAS,  Marianna, Ryszard SZYDŁOWSCY.

    6.30  + Piotr REDŹKO  /od sąsiadów z ul. Krótkiej/

    6.30  + Zenona KOWAL  /od rodzin Ramus i Zaręba/

         

     W intencjach NOWENNOWYCH

 18.00  + Maria, Teresa, Julia, Danuta, Jan, Ździsław i za zm. z rodziny            

            +  Czesław WRÓBEL /od uczestników pogrzebu…./

            + Helena BUJAK   /od Jerzego Bujaka z Żernik Górnych//

            

 

         Czwartek – 12  maja

     6.30 + Robert TRZCINA   /od żony Ani /

     6.30 + Elżbieta,  Stanisław WOJCIECHOWSCY.

     6.30 + Marianna TOMETCZAK  /od Sióstr Albertynek z Grywałdu/

 18.00 + Lidia KRYSIŃSKA.

 18.00 + Helena, Władysław, Aleksander KĘDRA, i za zm. z rodziny.

 

        Piątek -  13  maja

      6.30  + Stanisława KOSIŃSKA.

      6.30  + Marianna CZAPLA  /od pracowników sanatorium „Mikołaj”.

              10.00  + Marianna TOMETCZAK  /od Sióstr Albertynek z Zakopanego/

 18.00  + Mateusz ROBAK   /od rodziny Opozdów/

 18.00 + Paweł, Jan, Marianna KAFARA,  Józef KOŁADZINSKI.                 

     20.00  ZA PARAFIAN

 

 

 

 

 

       Sobota – 14  maja

       6.30 + Andrzej, Teresa JUSZKIEWICZ.

       6.30 + Józef WALAS,  Zbigniew KUMOR.

             11.00  W intencji Dzieci I KOMUNIJNYCH i ICH RODZIN

             13..00  W intencji Dzieci I KOMUNIJNYCH i ICH RODZIN

 18.00 + Zofia ZARĘBSKA.

 18.00 + Roman WIECZOREK – 1 r.

      

     NIEEDZIELA  -  15 MAJA

 

       6.30  + Zofia SKOCZYLAS,  Zofia DŁUGOŁĘSKA.

8.00 + Karolina, Paweł, Stanisław MADEJ;  Alina, Henryk MOĆKO.

8.00 + Zofia, Bolesław WILK, Alina, Jerzy ROGALA

       9.30 + Halina WALASEK

11.00 + Zofia SARNECKA

       12.30  ZA PARAFIAN

15.00  BIAŁY TYDZIEŃ

      18.00  O Boże Błog. i wszelkie łaski,   z racji urodzin.

              * GABRIELA – 28 rocznica urodzin.

              * PATRYK – 11 rocznica urodzin.

              * Jolanta JURECKA – 57 rocznica urodzin

              * Monika JURECKA – 33 rocznica urodzin.

Intencje Mszalne Ÿ  od 2 do  8 maja 2022 r.

 Poniedziałek – 2 maja

      6.30 + Władysław, Robert SABATOWSCY

      6.30 + Zygmunt WIŃCZURA  /od rodz. Chmielewskich/

      6.30 + Mieczysława BĘBEN   /od męża/

18.00 + Genowefa, Zygmunt OKRAJ.

18.00 + Waldemar, Zygmunt, Renata ŻMIJA.

 

Wtorek -   3 MAJA  NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY – KRÓLOWEJ POLSKI.

       6.30 + Marianna, Zygmunt GORCZYCA

 8.00 O Boże Błog, wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej, łaskę zdrowia i dary Ducha św. dla

                    Mateusza MICHALCA w 17 rocznice urodzin.

 8.00 + Bogdan WRÓBLEWSKI   /od siostry z rodziną/

            9.30  W INTENCJI  OJCZYZNY.

11.00  o Boże Błog. i wszelkie łaski dla IWONY, z racji IMIENIN.

       12.30  Za Parafian.

18.00 + Stanisław  ROSÓŁ – 1 r.

 

 Środa -       4 maja             

    6.30  O Boże Błog. i wszelkie łaski dla KAMILA I DOMINIKA.

    6.30  + Marianna CZAPLA  /od siostry Barbary z rodziną.

    6.30  + Marianna TOMETCZAK  /od Sióstr Albertynek z  Domu Generalnego z Krakowa/

         

     W intencjach NOWENNOWYCH

 18.00  + Stanisław MROZIK, jego RODZICE I RODZEŃSTWO             

            +  Marianna GRUDZIŃSKA /od uczestników pogrzebu…./

            + Helena BUJAK   /od Renaty i Alicji Cieplinskich//

            + Stanisław KOZIK  /od żony/

            + Maria KOWAL  /od córki Katarzyny z rodziną/

            + Zygmunt PALMĄKA  /od żony i syna Roberta/

            + Barbara LUDWIKOWSKA.

            +  Krystyna ĆWIERTNIA   /od rodz. Kowalskich/

            +  Jarosław MACZNIK  /od rodz. Bednarskich/

            + Stanisław KWIATEK  /od sąsiadów z II i III klatki/

            +_Irena KUZA  /od córki Renaty z mężem/

            + Jan BĄK  /od córki Beaty, synów; Piotra i Wojciecha z rodzinami/

            + Mirosław JAGUSIAK  / od żony Marty, syna Rafała z Ewelina i Kacperkiem/

            + Witold PAWELEC  /od uczestników pogrzebu/

            + Marek MAJ  /od brata z żoną/

 

         Czwartek -  5 maja

     6.30 + Stanisława, Józef, Łucja, Jan  SADŁOCHA; Bronisława, Jan SOCHA.

     6.30 + Jan, Józefa BŁACH; Stanisław, Stanisława, Helena, Roman GROCHOWINA.

     6.30 + Mieczysława BĘBEN  /od syna z żoną/

 18.00    W INTENCJI KAPŁANÓW – od Margaretek.

 18.00 + Wiktoria, Jan, Agnieszka, Jan LISZAJ; Anna, Marcin MATERNA, Roman

                                                                                                   WIECZOREK

        Piątek -  6 maja

          6.30  + Stanisław DUSIŃSKI, Stanisław NIEWRZAŁ.

          6.30  + Lucjan, Stanisława ORŁOWSCY i ich RODZICE.

          6.30  + Marianna TOMETCZAK  /od Sióstr Albertynek z Tylmanowej/

 18.00  Przebłagalna , za grzechy całego świata i Narodu Polskiego; Przeszłe, teraźniejsze i

  18.00 + Za dusze w czyścu cierpiące.                                                          przyszłe

 

       Sobota – 7 maja

       6.30 + Jan, Stanisław, Julianna BORTO, zm. z rodz.  BORTO.

       6.30 + Zofia, Grzegorz ZAGNAŃSCY.

       6.30 + Zenona KOWAL  /od sąsiadów Kmitów z rodziną/

              13..00 msza św. z chrztem

18.00  + Kazimiera, Stanisław SOBCZYK.

 18.00 + Edward KAŁUŻA i jego Rodziców, Julia, Michał

      

     NIEEDZIELA  -  8 MAJA

 

       6.30  + Bronisława, Leokadia, Stanisław, Janina, Bronisław LULKO,  Janina., Mirosław

                   CZERNIEJEWSCY,  Marianna, Józef DOMAGAŁA..

8.00 + Za zmarłych z rodzin; WIETRZNYCGH, CZECHOWSKICH, NALEPÓW i

            MAKOWSKICH

8.00    Za OJCZYŻNĘ i o pokój na świecie..

       9.30 + Stanisław KOZIEŁ  /od Ewy Malczak/

11.00 + Stanisława LEWIŃSKA – 23 r., oraz za zmarłych z rodziny/

        12.30  ZA PARAFIAN

18.00  O Boże Błog. i wszelkie łaski, dla MŁODZIEŻY  z racji urodzin.

            * Zuzanna KŁAPCIA – 18 rocznica urodzin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Intencje Mszalne Ÿ  od 25  kwietnia do  1 maja 2022 r.

 Poniedziałek – 25 kwietnia

 

      6.30 + Stanisława, Józef KUMOR

      6.30 + Wiesława, Marian MAJ. Julianna, Zoltan MOLNAR.

      6.30 + Marianna TOMETCZAK.  / od Wspólnoty Sióstr Albertynek z Rząski/

18.00 + Marek MOLENDA

18.00 + Mateusz ROBAK  /od Dyrekcji i koleżanek Restauracji Belwederska/

 

Wtorek -   26 kwietnia

 

       6.30 + Marek MALEC

       6.30 + Zygmunt WIŃCZURA  /od Marka Liszki z Łańcuta//

       6.30 + Marianna TOMETCZAK  /Od Sióstr Albertynek z Kielc/

18.00 + Barbara, Wojciech SOLON – 1 r.  ?od Beaty z rodziną/

18.00 + Mateusz ROBAK   /od Roberta Burchana/

 

 Środa -       27  kwietnia             

    6.30  + Marianna, Antoni KWAPISZ, zm. z rodz. KWAPISZÓW i SZAFRAŃCÓW.

    6.30  + Aniela, Jan MACIĄG,  Józef MACIĄG.

    6.30  + Marianna TOMETCZAK  /od Sióstr Albertynek z Igołomii/

 18.00  W intencjach NOWENNOWYCH

                +  Pelagia KOWALSKA /od uczestników pogrzebu…./

                +  Stanisław KWIATEK   /od uczestników pogrzebu/

  18.00     +  Katarzyna BORAWSKA

 

         Czwartek -  28 kwietnia

 

     6.30 + Julian MOLISAK.

     6.30 + Zygmunt WIŃCZURA / od Andrzeja Liszka z rodziną z Łańcuta/

     6.30 + Zenona KOWAL  /od chrześnicy Henryki Jurek z Kęt/

 18.00 + Julian, Stanisław BUJAK, zm. z rodz. BUJAKÓW; Wiktoria, Jerzy ZOCH,

                                                                                               Józef KWAPISZ.

 18.00 + Ździsław CZUB,   Tamara NOEL.

 

        Piątek -  29 kwietnia

 

          6.30  + Helena, Stefan NOWOCIEŃ.

          6.30  + Marianna CZAPLA  /od brata Janusza z rodziną/

          6.00  +  Wanda KOZERA  /od córki Anny z rodziną//

 18.00 + Wanda, Czesław, Stanisława, Jan MACHYNIA.

 18.00 + Kasylda, Władysław, Stanisława JURECCY,; Zofia, Józef CEGIELSCY.

 

     

 

       Sobota – 30  kwietnia

 

       6.30 + Jan, Barbara BRACICHOWICZ  /od dzieci Doroty, Cezarego, Teresy, Piotra/

       6.30  + Zygmunt WIŃCZURA  /od Piotra LISZKA z Krakowa/

       6.30 + Marianna TOMETCZAK /od Prac. Wydziału Gospodarki Komunalnej,

                                                                  Nieruchomości i Rolnictwa Urzędu Gminy/

     15.00 ślubna

    16.00 ślubna

18.00  O Boże Błog., wszelkie łaski, dary Ducha Św., opiekę  Matki Bożej dla JOLI i Jej

                                             Rodziców, oraz dla Przemysława

 18.00 + Ewa, Józef JAROS, Irena, Bronisław KWIATKOWSKI;  Aleksandra, Kazimierz

            WÓJCIK;  Henryk, Julianna, Jan MARZEC

      

     NIEEDZIELA  -  1 MAJA

 

6.30   W intencjach RÓŻAŃCOWYCH.

     8.00 + Jerzy, Helena BISKUP;  Henryk, Henryka KUZA;  Edward DZIURA;

               Maria, RUDLF KOZIK; Maria, Eugeniusz WYTRZYSZCZAK, zm. z rodziny.

 

 

     9.30 + Józefa, Adam JANIEC; Waleria, Mariann, Bolesław, Antoni MUSIAŁ,

                Stefania, Jan ZGRZEBNICCY.

11.00  + Wiesław MALARA – 3 r.

12.30  ZA PARAFIAN

 

18.00  O Boże Błog. i wszelkie łaski, dla DZIECI z racji urodzin.

            * Franciszek JASIŃSKI – 9 rocznica urodzin.

Intencje Mszalne Ÿ  od 19  do  24  kwietnia 2022 r.

Wtorek -   19 kwietnia

       6.30 + Marek MALEC

       6.30 + Zygmunt WIŃCZURA  /od rodz. Boguszów z Poręby Spytkowskiej/

       6.30 + Ryszard GODOWSKI.

18.00 + Andrzej ZARZYCKI.

18.00  O zdrowie Boże Błog. i wszelkie łaski, opiekę  Matki Bożej dla; NINY - roczek

             KALINY – 30 r. urodzin,   Mirosław – 60 r. urodzin

 

 Środa -       20  kwietnia              

   6.30  + Zygmunt, Marianna, Stanisława PYSZKO,; Władysław  RZEPECKI,  Jan,    

                     Franciszka GRZYB.

   6.30  + Marek – Władysław MRÓWKA – 19 r., zm. z rodz. MRÓWKÓW,  

                                                                               WOJCIECHOWSKICH

   6.30  + Marianna TOMETCZAK  /od Sióstr Albertynek z Lipnicy Wielkiej/

 

 18.00  W intencjach NOWENNOWYCH

                +  Irena KUZA /od uczestników pogrzebu…./

                +  Aleksander WYSOCKI/od uczestników pogrzebu/

  18.00     +  Mirosław JAGUSIAK  /od uczestników pogrzebu/

 

         Czwartek -  21 kwietnia

     6.30 + Stanisław KOZIEŁ  /od rodz. Lisów/

     6.30 + Zygmunt WIŃCZURA / od rodz. Kobosów z Pacanowa/

     6.30 + Zenona KOWAL  /od mieszkańców ul. Dygasińskiego/

 18.00 + Mateusz ROBAK  /od Teresy Wypychowskiej z rodziną/

 18.00 + Stanisława, Henryk SOBOŃ

 

        Piątek -  22 kwietnia

          6.30  O Boże Błog., wszelkie łaski i opieke Matki Bożej z okazji rocznicy urodzin;

                              Łukasza SŁOTY – 20 r.,  Mateusza SŁOTY – 22 r.

          6.30  + Marek DYTKOWSKI  /od żony, dzieci8 i wnuków/

          6.00 + Zenona KOWAL  /od mieszkańców ul. Dygasińskiego/

 18.00 + Stefan KIERKOWSKIEGO.

 18.00  O Boże Błog. i wszelkie łaski, dary Ducha św., opieke Matki Bożej dla Bartosza

              PALUCHA w 14 rocznicę urodzin.

 18.00  O Boże Błog., wszelkie łaski i dary ducha Św. dla Mateusza  w 33 r. urodzin. 

    

       Sobota – 23  kwietnia

       6.30 + Ludwik ZAJĄC.

       6.30  O zdrowie,  Boże Błog. i wszelkie łski dla Oliwii ZAGNAŃSKIEJ

       6.30 + Otylia SOWIŃSKA  /od Komendy i  Instruktorów Z.H. P Busko – Zdrój.

 18.00 + Jerzy WÓJCIK

 18.00  O Boże Błog. i wszelkie łaski dla Pana JERZEGO, naszego kościelnego w imieniny.

            NIEEDZIELA  - 24  KWIETNIA

 

6.30  O Boże Błog, wszelkie łaski, opieke Matki Bożej dla Kingi i Adama BISKUPÓW w

                   rocznice ślubu.

8.00 + Maria – 8 r., Antoni KUMOR.

8.00 + Lucjan KWAPISZ.

 

       9.30 + Jerzy KALETA, Natalia, Jerzy KALETA.

11.00 O Boże Błog. i dar Bożego Miłosierdzia dla rodzin; BRZYŚ, WAWER,

          ZARĘBA, STEFANIAK, ZAWISKI.

12.30  ZA PARAFIAN

 

18.00  O Boże Błog. i wszelkie łaski, dla JUBILATÓW MAŁZEŃSKICH;

   * Agnieszka – Rafał RÓJ,  15 rocznica ślubu.

   * Teresa – Ździsław WICHNERA,  30 r. ślubu.

   * Barbara – Bogusław BANASIK,  45 r. ślubu.

   * Krystyna – Henryk ŁUKASIK  , 50 r. ślubu.

 

Intencje Mszalne Ÿ  od 11  do  18  kwietnia 2022 r.

Poniedziałek – 11   kwietnia       

     6.30  † Zygmunt WIŃZCURA   /od rodziny Ożagalskich/.

     6.30 + Ryszard, oraz zmarli z rodzin; WOJTACHÓW i NOWAKÓW.

     6.30 + Stanisław NIZIOŁEK – 7 r.

18.00 + Mateusz ROBAK  /od cioci Haliny z rodzina z Kołobrzegu/

18.00 + Janina – 7 r., Marcin – 10 r.  DUDEK

 

Wtorek -   12 kwietnia

       6.30 + Paweł KOŹMIŃSKI, Eleonora, Stanisław KOŹMIŃSCY.

       6.30 + Leszek SUDUJKO  /od córki Ilony, Agnieszki i syna Karola

       6.30 + Marianny TOMETCZAK  /od Eweliny i Pawła  Palenik/

 

18.00 + Mateusz ROBAK  /od rodziny Palów i Opolów/

17.00 + Stanisława BOCHNACKA.

 

 Środa -       13  kwietnia              

         6.30  + Zygmunt WINCZURA /od rodz. Rodz. Ulasów z Bochni /

         6.30  + Paweł, Janina, Władysław, Ryszard OSIŃSCY, Władysław, Marianna KALETA,

                     Stanisław ZAWADA.

         6.30  + Marek MOLISAK – 1 r.

 

 18.00  W intencjach NOWENNOWYCH

                +  Tomasz RAJCA  /od uczestników pogrzebu…./

                +  Barbara LUDWIKOWSKA /od uczestników pogrzebu/

                + Piotr NOWAK  /od uczestników pogrzebu/

                + Jarosław MĄCZNIK  /od uczestników pogrzebu/

18.00 +  Marian PODSIEDLIK  /od córka i syna z rodzinami/  

 

         WIELKI CZWARTEK  -  14 KWIETNIA

    18.00 + Elżbieta, Zygmunt JENDO, Lecha PAWLIK, Zofia SARNECKA – 9 r.

    18.00 + Janina, Edward MAJCHER, Jan, Jacek i za zm. z rodziny/

    18.00 + Maria SZYDŁOWSKA – 11 r.,zm. z rodzin SKÓRSKICH,

                  Bronisława, Stefania SKÓRSCY

    18.00  + Stanisława SARNECKA i za zm. z rodziny

.

       WIELKI PI ATEK  -  15 KWIETNIA  

        W tym dniu nie odprawia się Mszy św.  

 

       WIELKA SOBOTA -  16 KWIETNIA

       19.00 + Jan BORTO  /od Ks. Biskupa Andrzeja/

       19.00   W NTENCJI KAPŁANÓW.  /od Wspólnoty Różańcowej  i Oazy Dorosłych//

       19.00 + Dawid FOROUZAN

       19.00 + Marianna KRUPSKA – 25 r., Michał KRUPSKI

       19.00 + Teodozja, Kazimierz  SŁUŻALŚCY

         

 NIEDZIELA  PANSKIEGO ZMARTWYCHWSTANIA – 17 KWIETNIA

 

 6.00  ZA PARAFIAN

 

        8.00 + Józefa – 13 r.,  Adolf  MALARA

        8.00 + Ludwik ŁUKASIEWICZ – 8 r.

 

9.30 + Marta KRÓL

         9.30   O zdrowie, Boże Błog. i wszelkie łaski dla Ks. ROBERTA z racji Imienin.

        11.00  O zdrowie, Boże Błog. i wszelkie łaski dla Ks. ROBERTA z racji Imienin                                                                                                           

                                                                                        /od Oazy Dorosłych//

        11.00 + Jan BORTO  /od Marianny Kalety/

 

12.30  ZA PARAFIAN

        14.00 W intencji DZIECI nowo - ochrzczonych i ich rodzin

 

  18.00  O Boże Błog. , wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej z racji ROCZNICY URODZIN

     *  Maria  STACHNIK –  50 rocznica urodzin

 

PONIEDZIAŁEK  WIELKANOCNY – 18 KWIETNIA

 

 6.00  + Marianna, Witold SZLĘK, zm. z rodz. SZLĘKÓW I KOKOSZÓW.

 

        8.00 + Jan  CIBA

        8.00 + Ks. Prałat EDWARD TERLECKI

 

9.30 + Rudolf, Genowefa, zm. z rodzin; ZARĘBÓW i KRARKÓW, Antoni KRALA

9.30 + Antoni LEGUTKO

 

11.00 + Ireneusz OWSINSKI, Genowefa, Piotr  PIERNIK, Genowefa CZECH

11.00  O Boże Błog. i wszelkie łaski dla rod; OWSINSKICH, BRZYSKICH i KOWALSKICH

 

               12.30  ZA PARAFIAN

 

    18.00  O Boże Błog. , wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej z racji ROCZNICY ŚLUBU

     *  EWA, i TADEUSZ WÓJCIKIEWICZ -  40 rocznica ślubu.

Intencje Mszalne Ÿ  od 4   do  10  kwietnia 2022 r.

Poniedziałek -  4 kwietnia       

 6.30  † Zygmunt WIŃZCURA   /od Stanisławy Pelc z Leżajska/.

      10.00 + Marii TOMETCZAK   /od mieszkańców bloku AStaszica 2/

 12.00 + Kazimierz AMBROŻY  - 5 r.

 12.00 Grzegorz WALICKI.

     17.00 + Stefan MUSIALIK – 1 r. zmarłych z rodzin; MUSIALKÓW i WIĄCKÓW.

18.30  +  Dawid FOROUZAN.

 

Wtorek -   5 kwietnia

  6.30 1) † Magdalena, Katarzyna STRÓZIK, Jan, Helena KUMOR

       10.00 + Maria, Stanisław, Zygmunt, Marian  PYSZKA, Włodzimierz CYGAN.

12.00 + Janina BŁAJSZCZAK.

 

17.00   O Boże Błog. i wszelkie łaski dla ANNY z racji urodzin.

17.00  + Albert GUNIA  /od wujka Radosława z rodziną/

    18.30 + Adela PONIEDZIAŁEK  /od rodziny Staszków/ 

 

 Środa -       6 kwietnia              

         6.30  + Zygmunt WINCZURA   /od rodziny Dyałów//

         6.30  + Grażyna, Marian SOŁTYSIAK  /od koleżanek z Miejsko-Gminn. Oś. Pomocy.

         6.30  + Marianna TOMETCZAK  /od Bogusławy i Krzysztofa Wziątek/

 

 18.00  W intencjach NOWENNOWYCH

                + Zygmunt PALMĄKA  /od uczestników pogrzebu/

                + Włodzimierz BUDZIŃSKI  /od uczestników pogrzebu/

18.00 +  Ireneusz, Stefania, Stanisław, Józefa, Jan WCISŁO, zmarli z rodziny.

      

            Czwartek  -  7 kwietnia

  6.30  † Danuta SZAFRANIEC  /od wnuków Tomka i Marcina z USA/

        2) + Leszek SUDUJKO  /od żony Krystyny/

        3) + Marianna TOMETCZAK  /od Marii i Tadeusza Hrustek/

         

   18.00  + Mateusz ROBAK  /od Paulin, Łukasza i Nikodema/

   18.00   ZA KAPŁANÓW  -  OD MARGARETEK.

 

               Piątek   -    8  kwietnia   

  6.30 1) + Zygmunt WIŃZCURA  /od rodz. Wińczurów z Lubaczowa/

          2) + Danuta SZAFRANIEC  /od swatowej  Krystyny Habrowskiej/

          3) + Marianny TOMETCZAK  /od Iwony Różdżki – Wojdyły z rodziną/

 

   18.00  + Albertyny, Zenona WASILEWSKICH.

   18.00  + Rajmunda, Tadeusza, Stefanii, zm. z rodzin; KASZÓW, RUSAKÓW i        

               WOJCIECHOWSKICH

 

                Sobota – 9  kwietnia

            6.30  Dziękczynna z podziękowaniem za otzrymane łaski z prośbą o dalsze Boże Błog.,

                      opiekę i wszelkie łaski dla; Janiny, Doroty i Grzegorza.

        6.30  + Włodzimierz BUDZIŃSKI   /od żony z dziećmi i rodzicami/

        6.30 + Marianna TOMETCZAK  /od Burmistrza i Pracow. Urzędu Miasta i Gminy/

         

   18.00  + Jerzy, Bronisław, Jan SZCZEPAŃSCY.

   18.00  + Józefa, Leon, Krystyna, Anastazja KURYGA

 

 NIEDZIELA  PALMOWA -  10  KWIETNIA -   VI    Niedziela Wielkiego Postru.

 

 6.30  + Jerzy, Stanisław WALCZAK, zmarli z rodziny WALCZXAKÓW

 

        8.00   O POKÓJ NA ŚWIECIE, 

                  ABY OJCZYZNA ROZWIJAŁA SIĘ W POKOJU I BEZPIECZEŃSTWIE

        8.00 + Bogdan WRÓBLEWSKI   /od mamy/

 

9.30  +  Czesława, Stanisława, Stanisław SKWARK, Zofia, Jan ZAGÓRSCY,

             Zenobia, Franciszek PODOLSCY, Edward WACH.

      11.00  + Helena, Zygmunt WADOWIEC,  Ryszard RAJCA

 

 12.30  ZA PARAFIAN

    18.00  O Boże Błog. , wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej z racji ROCZNICY URODZIN

     *  Ewa JURECKA – 22 rocznica urodzin

     *  Marcin ŁUKASIK -  49 rocznica urodzin.

Intencje Mszalne Ÿ  od 28  marca  do 3 kwietnia 2022 r.

Poniedziałek -  28  marca       

 6.30  † Jan, Barbara BRACICHOWICZ  /od rodzin; Prażuchów i Suwajów/

 6.30  † Zygmunt WIŃZCURA   /od rodziny Trądów z Łańcuta//.

 6.30  + Otylia SOWINSKA  /od brata Adama z rodziną/

 

17.00 + Mateusz ROBAK  /od rodziny Łatów z Podłęża/

17.00 +  Marian PODSIEDLIK   /od swatowej  Jadwigi z rodziną/

 

Wtorek -    29   marca

  6.30 1) † Danuta SZAFRANIEC  /od córki Małgorzaty z rodziną z USA/

2) † Jerzy KALETA – 2 r,.

3) + Otylia SOWINSKA.  /od Krystyny z Kielc

 

17.00  † Aleksandra – 3 r., Eugeniusz SZOSTAK, zm. z rodz. WOŹNIAKÓW I SZOSTAKÓW

17.00  + Helena, Stanisław MAREK. 

 

 Środa -       30  marca             

         6.30  + Zygmunt WINCZURA   /od Diakonii Muzycznej/

         6.30  + Danuta SZAFRANIEC   /od syna Jerzego z żoną/

         6.30  + Marianna TOMETCZAK  /od Ewy Różdżki/

 

 17.00  W intencjach NOWENNOWYCH

                + Robert SOSNOWSKI   /od uczestników pogrzebu/

                + Barbara BRACISZEWICZ  /od uczestników pogrzebu/

                + Stanisław KOZIK   /od uczestników pogrzebu.          

 17.00 +  Mieczysław NOWAK.                            

      

            Czwartek  -  24  marca

  6.30  † Janina BŁAJSZCZAK

        2) O Boże Błog, łaskę zdrowia, opiekę Matki Bożej dla Agnieszki, Krzysztofa, Krystyny, 

                oraz o uwolnienie z nałogów dla; Jakuba, Damiana i Karoliny

        3) + Czesław GRĘDA  /od prac. Miejsko Gm. Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej/

         

   17.00  + Mateusz ROBAK  /od chrzestnego Roberta z rodziną/

   17.00  + Tadeusz,  Krystyna STACHOWICZ – 10  r.

 

               Piątek   -    1 kwietnia   

  6.30 1) + Wiesław BOŚ.

          2) + Aleksander, Józefa, Leokadia, Jan BĄK; Helena, Bolesław CYGAN.

          3) + Anna, Józef, Stanisław KORUBA; Artur, Stanisław,  Stanisława, Bolesław  ŁYP.

 

   17.00   Przebłagalna za grzechy całego świata; przeszłe, teraźniejsze i przyszłe.

       18.30  + Za dusze czyścowe.

        

                Sobota – 2 kwietnia

 

            6.30  + Eugenia, Ryszard, Henryk TATARCZUK,  Krzysztof, Genowefa, Wojciech,

                     Zofia, Ryszard WCIŚLAK

        6.30  + Wiesława STYCZEŃ – 1 r.

 

               10.00 Irena OLEARCZYK – 14 r., Jan OLEARCZYK – 27 r.

       12.00  O Boże Błog. i wszelkie łaski, opieke Matki Bożej dla Jakuba GŁOSKA w 25-a      

                  rocznicę  urodzin.

 

   17.00  +

         18.30  O zdrowie, Boże Błog. i wszelkie łaski dla RODZIN z ul. HOŁDU PRUSKIEGO

 

 

 

             NIEDZIELA  -  3 KWIETNIA -   V    Niedziela Wielkiego Postu.

 

 6.30   W INTENCJACH RÓŻAŃCOWYCH

 

        8.00 + Adolfa, Jan, Ryszard CIEŚLAK

        8.00 + Józef ŁASAK – 7 r., i jego rodzice; Marian, Stanisław PYTKO

 

9.30  +  Ryszard STASZEK – 6 r.

9.30  + Jan BORTO  /od Kingi z rodziną i Mateusza/.

 

        11.00  + Wojciech, Barbara SOLON – 1 r.  /od Beaty z rodziną/

 

 12.30  ZA PARAFIAN

 

    18.00  O Boże Błog. , wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej z racji ROCZNICY URODZIN

     * Julia MILEWICZ – 11 r. urodzin

     * Sebastian i Tymoteusz  - rocznice urodzin.

Intencje Mszalne Ÿ  od 4   do  10  kwietnia 2022 r.

Poniedziałek -  4 kwietnia       

 6.30  † Zygmunt WIŃZCURA   /od Stanisławy Pelc z Leżajska/.

      10.00 + Marii TOMETCZAK   /od mieszkańców bloku AStaszica 2/

 12.00 + Kazimierz AMBROŻY  - 5 r.

 12.00 Grzegorz WALICKI.

     17.00 + Stefan MUSIALIK – 1 r. zmarłych z rodzin; MUSIALKÓW i WIĄCKÓW.

18.30  +  Dawid FOROUZAN.

 

Wtorek -   5 kwietnia

  6.30 1) † Magdalena, Katarzyna STRÓZIK, Jan, Helena KUMOR

       10.00 + Maria, Stanisław, Zygmunt, Marian  PYSZKA, Włodzimierz CYGAN.

12.00 + Janina BŁAJSZCZAK.

 

17.00   O Boże Błog. i wszelkie łaski dla ANNY z racji urodzin.

17.00  + Albert GUNIA  /od wujka Radosława z rodziną/

    18.30 + Adela PONIEDZIAŁEK  /od rodziny Staszków/ 

 

 Środa -       6 kwietnia              

         6.30  + Zygmunt WINCZURA   /od rodziny Dyałów//

         6.30  + Grażyna, Marian SOŁTYSIAK  /od koleżanek z Miejsko-Gminn. Oś. Pomocy.

         6.30  + Marianna TOMETCZAK  /od Bogusławy i Krzysztofa Wziątek/

 

 18.00  W intencjach NOWENNOWYCH

                + Zygmunt PALMĄKA  /od uczestników pogrzebu/I

                + Włodzimierz BUDZIŃSKI  /od uczestników pogrzebu/

18.00 +  Ireneusz, Stefania, Stanisław, Józefa, Jan WCISŁO, zmarli z rodziny.

      

            Czwartek  -  7 kwietnia

  6.30  † Danuta SZAFRANIEC  /od wnuków Tomka i Marcina z USA/

        2) + Leszek SUDUJKO  /od żony Krystyny/

        3) + Marianna TOMETCZAK  /od Marii i Tadeusza Hrustek/

         

   17.00  + Mateusz ROBAK  /od Paulin, Łukasza i Nikodema/

   17.00   ZA KAPŁANÓW  -  OD MARGARETEK.

 

               Piątek   -    8  kwietnia   

  6.30 1) + Zygmunt WIŃZCURA  /od rodz. Wińczurów z Lubaczowa/

          2) + Danuta SZAFRANIEC  /od swatowej  Krystyny Habrowskiej/

          3) + Marianny TOMETCZAK  /od Iwony Różdżki – Wojdyły z rodziną/

 

   17.00  + Albertyny, Zenona WASILEWSKICH.

   17.00  + Rajmunda, Tadeusza, Stefanii, zm. z rodzin; KASZÓW, RUSAKÓW i        

               WOJCIECHOWSKICH

 

                Sobota – 9  kwietnia

 

            6.30  Dziękczynna z podziękowaniem za otzrymane łaski z prośbą o dalsze Boże Błog.,

                      opiekę i wszelkie łaski dla; Janiny, Doroty i Grzegorza.

        6.30  + Włodzimierz BUDZIŃSKI   /od żony z dziećmi i rodzicami/

        6.30 + Marianna TOMETCZAK  /od Burmistrza i Pracow. Urzędu Miasta i Gminy/

         

   18.00  + Jerzy, Bronisław, Jan SZCZEPAŃSCY.

   18.00  + Józefa, Leon, Krystyna, Anastazja KURYGA

 

 

 

 NIEDZIELA  PALMOWA -  10  KWIETNIA -   VI    Niedziela Wielkiego Postru.

 

 6.30  + Jerzy, Stanisław WALCZAK, zmarli z rodziny WALCZXAKÓW

 

        8.00   O POKÓJ NA ŚWIECIE, 

                  ABY OJCZYZNA ROZWIJAŁA SIĘ W POKOJU I BEZPIECZEŃSTWIE

        8.00 + Bogdan WRÓBLEWSKI   /od mamy/

 

9.30  +  Czesława, Stanisława, Stanisław SKWARK, Zofia, Jan ZAGÓRSCY,

             Zenobia, Franciszek PODOLSCY, Edward WACH.

 

        11.00  + Helena, Zygmunt WADOWIEC,  Ryszard RAJCA

 

 12.30  ZA PARAFIAN

 

    18.00  O Boże Błog. , wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej z racji ROCZNICY URODZIN

     *  Ewa JURECKA – 22 rocznica urodzin

     *  Marcin ŁUKASIK -  49 rocznica urodzin.

 

 

 

Intencje Mszalne Ÿ  od  21  do  27  marca  2022 r.

Poniedziałek -  21  marca       

 6.30  † Maria, Józef KLIMEK, Longina, Stefan WALCZAK, Anna KOWALSKA, zm. z rodz.

                                                                                                                       ZAJĄCÓW

 6.30  † Zygmunt WIŃZCURA   /od Dominiki i Klaudii Wińczura/.

 6.30  + Marianna TOMETCZAK   /od Janiny Nizioł z rodziną/

 

17.00 + Za zmarłych z rodz. CZERNIKIEWICZÓW i LASKOWSKICH.

17.00 + Zuzanna, Józef ŻYTECCY, Anna, Karol ZBIKOWSCY, Regina, Zygmunt

                                                                                                     KWATKOWSCY.

Wtorek -    22   marca

  6.30 1) † Marek DYTKOWSKI   /od żony, dzieci i wnuków/

2) † Tadeusz, Maria BUCCY, Wita (ona) Stanisław MADETKO.

3) + Marianna TOMETCZAK  /od Szkoły Podstawowej nr. 3 w Lipnicy Wielkiej/

 

17.00  † Mateusz ROBAK  /od rodziny Stępniów/

17.00  + Leokadia, Stanisław SKÓRSCY, ich rodzice, Helena, Tadeusz WIŃCZURA i ich

                                                                                                                           rodzice 

 

 Środa -       23  marca             

         6.30  + Zygmunt WINCZURA   /od Ali Malinowskiej/

         6.30  + Bogdan MAJKA, i jego rodzice, Henryk, Stanisława MAJCZAK

         6.30  + Marianna TOMETCZAK  /od SANEPIDU z Buska – Zdroju//

 

 17.00  W intencjach NOWENNOWYCH

                + Mieczysława JABŁOŃSKA   /od uczestników pogrzebu/

                + Marianna CZAPLA   /od uczestników pogrzebu/           

 17.00 + Wojciech  OKRAJ  /od wujka Mariana z rodziną/                            

      

            Czwartek  -  24  marca

  6.30  † Jan, Barbara BRACISZEWICZ  /od rodzin; Głuszków, Wielochów, Markiewiczów,      

                                                                                Skuberów, Zofii Golonki,  Opozdów/

          2) † Marianna, Jan DRACHOWICZ i ich rodzice; Regina, Zbigniew PAWŁOWSCY.

          3) + Wiktor ZAWALSKI – 1  /od rodziny/

         

   17.00  + Jan, Zygmunt ŻMIJA.

   17.00  + Wojciech OKRAJ  /od Klaudii i Konrada z rodzinami/

 

               Piątek   -    25  marca   

  6.30 1) + Władysław RZEPECKI – 1 r.  /zam. żona/

          2)  O Boże Błog., wszelkie łaski i długie życie dla Henryka i Krystyny KWIECIEŃ.

          3) + Marianna TOMETCZAK   /od Katarzyny Pawlak z rodziną/

 

   17.00  + Mateusz ROBAK   /od rodzin; Nowosielskich i Lalewiczów/

   17.00  + Józefa  KOKOSZKA, zm. z rodziny BORLÓW   /od Zofii i Jana/

 

                Sobota –  26  marca

 

            6.30  + Irena, Marian KARGULEWICZ.

        6.30  + Roman URA   /od żony z synami/

        6.30  + Otylia SOWIŃSKA  /od rodziny Szostaków i Sobeckich.

       

         16.00   msza ślubna  z chrztem; KANTUR – HEJMEJ

 

   17.00  + Paulina, Henryka, Antoni LIPIEC, Maria, Henryk BUJAKOWSCY.

   17.00  + Izabella OMASTA

 

 

 

             NIEDZIELA  -  27   MARCA   IV Niedziela Wielkiego Postru.

 

 6.30  + Monika BYSTRANOWSKA.

 

        8.00 + Edward, Franciszka WĘGRZYN, Marian KUZON.

        8.00 + Izabella OMASTA

 

9.30  +  Zofia ZARĘBSKA – 11 r.

 

        11.00  + Genowefa, Piotr PIERNIK, Ireneusz OWSIŃSKI

 

 12.30  ZA PARAFIAN

 

    18.00  O Boże Błog. , wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej z racji ROCZNICY  ŚLUBU.



Itencje Msz+Valne Ÿ  od  14  do  20+  marca  2022 r.

Poniedziałek -  14  marca       

 6.30  † Pelagia ZIELONKA 

 6.30  † Zygmunta WIŃCZURA  /od chórku „EMAUS” z Leżajska

 6.30  + Otylia SOWIŃSka  /od rodz. Kupisów i Wołoszynów/

 

17.00 + Lucyna ŻELAZNA – 2 r. /od męża i córki z rodziną/

17.00 + Roman GLUZICKI – 24 r. i jego rodziców.

 

Wtorek -    15   marca

  6.30 1) † Piotr REDŹKO  /od rodziny Bortów/

2) † Jacek CZYŻOWSKI   /od Ryszarda Banasika z rodziną/

3) + Otylia SOWINSKA  /od koleżanek córki Renaty z EKONOMIKA z Buska Zdroju/

 

17.00  † Władysław BROŻEK – 5 r.

17.00  + Ewa, Józef JAROS, Irena, Bronisław KWIATKOWSKI, Aleksandra, Kazimierz

              WÓJCIK, Henryk, Julianna, Jan MARZEC.

 

 

 Środa -       16  marca             

         6.30  + Zygmunt WINCZURA   /od koleżanek z pracy córki/

         6.30  + Za dusze w czyścu cierpiące.

         6.30  + Marianna TOMETCZAK  /od Sabiny Kasza z rodziną/

 

 17.00  W intencjach NOWENNOWYCH

                + Adela PONIEDZIAŁEK   /od uczestników pogrzebu/

                +  Robert GOŁĘBIOWSKI   /od uczestników pogrzebu/           

 17.00 + Ryszard CIEŚLAK – 3 r.                             

      

            Czwartek  -  17  marca

  6.30 1) † Józef GADAWSKI.

          2) † Danuta SZAFRANIEC  /od mieszkańców ul. Szydłowskiej

          3) + Marianna TOMETCZAK                /od Joanny Myłek z rodziną/

         

   17.00  O Boże Błog, zdrowie i wszelkie łaski dla Pana Organisty Zbigniewa HRYWNIAKA.

   17.00  + Marta KRÓL.

 

               Piątek   -    18  marca   

  6.30 1) †  Zygmunt WINCZURA    /od Dominika i Klaudii Wińczura/

          2) † Aleksandra, Stanisław KOGUT, zm. z rodzin; KOGUTÓW i SZUMILASÓW.

          3) + Otylia SOWINSKA   /Justyny i Marka z dziećmki/

 

   17.00  + Edward LIS – 33 r., Helena, Bogusław LIS, Katarzyna, Jan LIS, Grażyna GOSEK.

   17.00  + Jerzy CIEPLIŃSKI – 32 r., Bogusław, Robert, Jolanta KALETA.

 

                Sobota –  19  marca

 

            6.30  + Jacek BUSQUE, Jan, Janina, Julia, Józef, Bronisława, Józef SOBOWSCY

        6.30  + Józef, Józefa STANEK, Józefa, Irena BRZOZOWSCY.

        6.30  + Tomasz RAJCA  /Związek Nauczycielstwa Polskiego , oddział w Busku - Zdroju

       

   17.00    O zdrowie, Boże Błog. i wszelkie łaski dla Pana Józefa ŻELAZNEGO z racji Imienin

   17.00   +  Ryszard RAJCA – 27 r., i jego rodziców, oraz zm. z rodziny WADOWCÓW.

   17.00  + Feliksa STRAMSKA.

 

 

 

             NIEDZIELA  -  20   MARCA   III Niedziela Wielkiego Postru.

 

 6.30  + Tadeusz STRZELECKI – 10 r., jego rodziców, Stanisława, Marcin, Marian

                                                                                        STADNICCY,  Helena ŚRODA

 

        8.00 + Bronisław BIENIEK – 36   /zam. dzieci/

        8.00 + Tadeusz PASTWA – 1 r.,   /od żony, dzieci, wnuków i rodziny Tokarzów/

 

9.30  +  Edward  SŁOWIK    /od Lucyny i Grzegorza Wojnowskich/

 

        11.00  + Irena, Czesław OWSIŃSKI, Ireneusz OWSIŃSKI.

 

 12.30  ZA PARAFIAN

 

    18.00  O Boże Błog. , wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej z racji ROCZNICY URODZIN

Intencje Mszalne Ÿ  od  7  do  13 marca  2022 r.

Poniedziałek -  7 marca       

 6.30  † Zygmunt  WINCZURA   /od Bożeny i Leszka Skórskich/

 6.30  † Janina DYBAŁA  /od syna Andrzeja z żoną/

 6.30  + Marianna TOMETCZAK  /od Wspólnoty Różańcowej/

 

17.00 + Janina STĘPIEŃ – 11 r., zm. z rodziny STĘPIEŃ i PTAK.

17.00 + Jan, ŚMIST – 20 r., Stanisława, Henryk ŚMIST.

 

Wtorek -    8 marca

  6.30 1) † Stefan, Zofia KALETA.

2) † Stanisław TKACZYK i jego rodzice, Marianna, Stanisław LIS.

3) + Otylia SOWINSKA  /od bratowej z rodziną/ 

 

17.00  † Józef,  Wanda KIERNIKOWSCY.

17.00  + Stanisław MROZIK – 26 r., Genowefa, Lech MROZIK.

 

 

 Środa -       9 marca             

         6.30  + Zygmunt WINCZURA   /od grupy modlitewnej/

         6.30  + Janina DYBAŁA   /od wnuczki Ani z rodziną/

         6.30  + Otylia SOWINSKA  /od Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej/

 

 17.00  W intencjach NOWENNOWYCH

                + Władysław STUDZIŻUR  /od uczestników pogrzebu/

                +  Janina DYBAŁA   /od uczestników pogrzebu/           

 17.00 + Julianna, Władysław, Franciszka, Michał BRACISZEWICZ, Krzysztof CEDZYŃSKI,

                                                                                                 Regina BOROWSKA                             

      

            Czwartek  -  10  marca

  6.30 1) † Za dusze w czyścu cierpiące.

          2) † Maria, Walerian TOMASZEWSCY/

          3) + Otylia SOWINSKA   /od brata Jana z rodziną/

         

   17.00  + Mateusz ROBAK   /od Gabrysi/

   17.00  + Sławomira JANOWSKA, Ździsław GROCHOWSKI, Stanisław MAZUR.

 

               Piątek   -    11  marca   

  6.30 1) †  Zygmunt WINCZURA  /od grupy modlitewnej/

          2) †  Wiktor MUSIAŁ i jego rodzice Waleria, i Roman TOMPÓR.

          3) + Otylia SOWINSKA   /od rodzin; Makowskich i Skwark z ul. Prusa 16/

 

   17.00  + Józef ZAJĄC – 10 r i jego rodziców.

   17.00  + Mateusz ROBAK   /od rodziny Madejów/

 

                Sobota –  12  marca

 

            6.30  + Janina DYBAŁA   /od wnu8ka Krzysztofa z rodziną/

        6.30  + Za dusze w czyścu cierpiące/

        6.30  + Otylia SOWINSKA    /od rodz. Dachowskich/

       

   17.00   +  Andrzej ŻÓŁTAK – 1 r.

   17.00   +  Feliksa, Zygmunt KOZIEŁ; Stanisław CZECHOWSKI(, Eugeniusz KOSTYRA.

 

 

 

             NIEDZIELA  -  13   MARCA   II Niedziela Wielkiego Postru.

 

 6.30  + Cecylia, Stefam ZOCH, Józefa, Józef TŁUSTOCHOWICZ, zm. z rodziny.

 

        8.00   ZA OJCZYZNĘ i O POKÓJ NA  ŚWIECIE.

        8.00 + Rozalia, Stanisław  BRENDEL, Andrzej, Franciszka z domu MAREK.

 

9.30  +  Stanisław PRAŻUCH – 1 r.

9.30  + Julian MOLISAK   /od syna Piotra z rodziną/.

 

        11.00  W INTENCJI PANU BOGU WIADOMEJ.

 

 12.30  ZA PARAFIAN

 

    18.00  O Boże Błog. , wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej z racji ROCZNICY URODZIN.

 *  Klara JASIŃSKA  -  10 rocznica urodzin

Intencje Mszalne Ÿ  od  27  lutego do  6 marca  2022 r.

Poniedziałek -  28 lutego       

 6.30  † Edward – 23 r., Irena KABATA

 6.30  † Wojciech OKRAJ   /od Jadzi i Olka/

 6.30  + Tomasz RAJCA   /od uczestników pogrzebu/

 

17.00 + Adam DROZDOWSKI – 39 r., zmarli z rodziny DROZDOWSKICH.

17.00 + Jan, Józefa BŁACH, Stanisław, Stanisława, Helena, Roman GROCHOWINA.

 

Wtorek -    1 marca

  6.30 1) † Krystyna RASAŁA – 5 r.

2) † Wojciech OKRAJ  /od rodziny Ładowskich/

3) + Czesław WRÓBEL   /od córki Małgorzaty z mężem/        

 

17.00  † Helena ZARĘBSKA

17.00  + Irena – 3 r., Jan – 4 r., SZAFRANIEC    /od córki z rodziną/

 

 Środa -       2 marca      ŚRODA POPIELCOWA          

  6.30  + Józef, Stanisława, Łucja, Jan SADŁOCHA, Bronisława, Jan SOCHA.

          8.00 + Kazimierz MOTYKA – 6 r., Katarzyna, Jan MOTYKA, Ździsław WDOWIAK,

                                                                                                 Janina, Marian DOMAGAŁA.

 10.00 + Czesław WRÓBEL  /od wnuczka Oskara/

         12.00 .  ZA PARAFIAN.

15.30 + Ewa BOREK – 2 r.  /od Marii i Władysława, oraz Moniki z rodziną/

       

        17.00  W intencjach NOWENNOWYCH

                +  Leszek SUDUJKO   /od uczestników pogrzebu/           

18.30  + Ireneusz OWSINSKI; Genowefa, Piotr PIERNIK, Genowefa CZECH

      

            Czwartek  -  3  marca

  6.30 1) † Wojciech OKRAJ  //od kolegów i koleżanek Sylwii  z pracy/

          2) † Zygmunt WINCZURA  /od Barbary Montiel z rodziną/

          3) + Urszula DOMAGAŁA – WIELGUS/

17.00   I NTENCJI KAPŁANÓW   /Od „MARGARETEK”/

17.00  O Boże błog., wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej dla uczestników

            pielgrzymki do  IMBRAMOWIC i dla ich rodzin; z Buska – Zdroju i okolic

   17.00  + Marian BORKOWSKI – 13 r.

 

               Piątek   -    4  marca   

  6.30 1) †  Janina DYBAŁA  /od wnuków Kasi, Michała i Piotra z rodzinami./

          2) †  Kazimierz POGORZELSKI, jego rodzice i zmarli  rodziny. Lucyna, Henryk

                                                                                                              GRZYBOWSCY

          3) + Tomasz RAJCA  /od Bernardy i Janusza Szczęch/   

   17.00  + Przebłagalna za grzechy całego świata; przeszłe, teraźniejsze i przyszłe.

   17.00  + Za dusze w czyścu cierpiące.

 

 

                Sobota –  5 marca

 

            6.30  + Zygmunt WINCZURA  /od Barbary Montiel z rodziną/

        6.30  + Irena, Andrzej WINIARZ  /od siostry Marii Borek z rodziną/

        6.30  + Marianna TOMETCZAK.  /od Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej/

       

   17.00   +  Mateusz ROBAK   /od Cioci Marysi z rodziną/

   17.00   +  Edward MAJ – 12 r., Jan, Marianna, Anna, Maria, Józef, Mieczysław, Marcin.

 

 

 

             NIEDZIELA  -  6  MARCA

 

 6.30    W intencjach różańcowych.

 

        8.00 + Elżbieta OKRAJ – 4 r.

        8.00 + Jan MYSIOR – 17 r., Helena MYSIOR – 48 r., Zbigniew MYSIOR.

 

9.30  +  Wanda, Czesław MACHYNIA,  Helena, Józef, Wojciech KOGUT.

 

        11.00  + Tadeusz MAZUREK.

        11.00  + Stefania, Bronisław SKÓRSKI,  Maria SZYDŁOWSKA.

 

 12.30  ZA PARAFIAN

             15.00  W Intencji Przygotowujących się do BIERZMOWANIA i ich RODZIN

18.00  O Boże Błog. , wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej dla   DZIECI

                                                                 z racji ROCZNICY URODZIN.

 * Pola RUSAK  -  1 rocznica urodzin

 * Joanna BAK  - 18 rocznica urodzin   /od mamy/

Intencje Mszalne Ÿ  21  do 27  lutego  2022 r.

Poniedziałek -  21 lutego       

 6.30  † Janina DYBAŁA   /od wnuczki Pauliny z mężem i synem Konradem/

 6.30  † Janiny DYBAŁA  /od Ewy, Piotra i Romana z rodziną/

 6.30  + Zygmunt WIŃCZURA,  Anna WIŃCZURA.

 

17.00 + Mateusz ROBAK   /od rodziny Makowskich i Kozłów/

17.00 + Helena, Kazimiera, Stanisław, Włodzimierz CEGIELSCY,

                                                                            Ździsława, Bogdan WIECZOREK

 

Wtorek -    22 lutego

  6.30 1) † Janina DYBAŁA  /od rodziny Buckich  z Mąkocic//

2) † Wojciech OKRAJ  /od Alicji i Eugeniusza Kumorów i rodziny z USA/

3) + Helena, Eugeniusz, Marylka MOLISAK  /od wnuczków/ 

 

17.00  † Mateusz ROBAK   /od rodziny Guniów/

17.00  + Ździsława, Bogdan WIECZOREK.

 

 

 Środa -       23  lutego           

     6.30  + Zygmunta WIŃCZURA  /od Anna Wińczura/

     6.30  + Jan, Barbara  BRACICHOWICZ   /od Janiny Żółtak z dziećmi/

     6,30 + Janina DYBAŁA  /od syna Marka z żoną//

 

17.00  W intencjach NOWENNOWYCH

            + Jan  BORTO  /od uczestników pogrzebu/

            + Dorota GAWEŁ   /od uczestników pogrzebu/

17.00  + Kazimiera, Stanisław, Helena, Włodzimierz CEGIELSCY,

                                                             Ździsława, Bogdan WIECZOREK

      

            Czwartek  - 24  lutego

  6.30 1) † Antoni  JUSZKIEWICZ

          2) † Janina DYBAŁA  /od rodziny Kąsków//

          3) + Jan BRACICHOWICZ  /od chrześnicy Małgorzaty  z rodziną/.

         

   17.00  + Mateusz ROBAK   /od wujka Wojtka i cioci Ani/

   17.00  + Wacław PIOTROWSKI.

 

               Piątek   -    25  lutego.   

  6.30 1) † Wojciech OKRAJK  /od Anny i Jarosława Pietrasów/

          2) † Janina DYBAŁA  /od sąsiadów z ul. Dygasińskiego//

          3) + Emilia, Mieczysław BAWÓŁ, Edward, Zbigniew DUDZIEC.

         

   17.00  + Jolanta KALETA – 10 r., Jerzy, Bogusława, Robert CIEPLIŃSKI.

   17.00  + Stefan WILK – 19 r.

 

 

                Sobota – 26  lutego

 

            6.30  + Ździsław CZUB, Tamara NOEL.

        6.30  + Wojciech OKRAJ   /od Ireneusza Jewiarza z rodziną/

        6.30  + Tomasz RAJCA   /od żony, dzieci i wnuka/

       

   17.00   + Jan, Ewa, Stanisław, Danuta CHRZĄSZCZ.

   17.00   + Mirosław LEWIŃSKI – 41 r. i za zmarłych z rodziny.

 

 

 

             NIEDZIELA  - 27  LUTEGO

 

 6.30  + Ździsław OSINSKI – 18 r.

 

        8.00 + Zenon ŁAdowski i jego rodzice; Jan, Feliksa SZOSTAK i zmarli z rodziny.

        8.00 + Jarosław KRÓL – 4 r., Zofia, Stefan, Elżbieta STĘPIEŃ;

                                                         Stanisława, Piotr, Krystyna, Piotr KRÓL

 

9.30  + Zbigniew MYSIOR – 2 r.

9.30  + Jan BORTO  /od szwagierki Krystyny z mężem/

 

        11.00  O Boże Błog. i wszelkie łaski, oraz o opieke Matki Bożej i dary Ducha św. dla;;

                    JOANNA – 5 r. urodzin, MAŁGORZATA – 7 rocznica urodzin,

                    GRZEGORZ – 12 r. urodzin, MONIKA I JAROSŁAW – 22 rocznica ślubu.

 

 12.30  ZA PARAFIAN

 

       18.00  O Boże Błog. , wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej dla JUBILATÓW

                       z racji ROCZNICY ŚLUBU

Intencje Mszalne Ÿ  14  do 20  lutego  2022 r.

Poniedziałek -  14 lutego       

 6.30  † Zbigniew DUDZIEC, Stanisława NOGAJ.

 6.30  † Wojciech OKRAJ   /od chrzestnicy z rodziną/

 6.30  + Zygmunt WIŃCZURA  /od mieszkańców Os. Kościuszki 4/

 

17.00 + Edward, Zofia, Ździsław DZIEWIĘCCY; Ireneusz, Stefania, Stanisław WCISŁO.

17.00 + Marianna, Tadeusz, Józef, Włodzimierz, Grażyna DOMAGAŁA,

             Jan, Marianna SKURSCY.

 

Wtorek -    15 lutego

  6.30 1) † Janina DYBAŁA  /od bratowej Janiny Gadowskiej z rodziną/

2) † Robert GOŁĘBIOWSKI  / od siostry Ewy/

3) + Irena KĄDZIELA – 23 r., Stanisław KĄDZIELA, Janina, Adam SMIGIELSCY,

                                                                                             oraz za zmarłych z rodziny.       

17.00  † Helena ZARĘBSKA – 16 r.

17.00  + Zygmunt MAZANKA – 5 r.

 

 Środa -       16  lutego           

     6.30  O Boże Błog., wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej dla EWY i  dla

                                                                               jej synów DAMIANA i KAROLA.

     6.30  + Robert GOŁĘBIOWSKI   /od rodziny Dytkowskich/

     6,30 + Janina DYBAŁA  /od Krystyny Nowocień z rodziną/

 

17.00  W intencjach NOWENNOWYCH

            +  Stanisław ZAWIERUCHA  /od uczestników pogrzebu/

17.00  + Julianna, Stanisław, Jan BORTO, zmarłych z rodziny BORTO.

      

            Czwartek  - 17 lutego

  6.30 1) † Wojciech OKRAJ  /od Teresy i Dariusza Kumorów z rodziną//

          2) † Janina DYBAŁA  /od siostry Pelagii z córką/

          3) + Julian PODSIEDLIK i zmarłych z rodziny PODSIEDLIKÓW.

         

   17.00  + Marta KRÓL.

   17.00  + Mieczysław, Wanda SZCZEŚNIAK, Mieczysława, Władysław SANECCY.

 

   Piątek   -    18 lutego.   

  6.30 1) † Franciszek, Franciszka GRABOWSCY, Anna, Wawrzyniec BARTOSZEWSCY.

          2) † Janina DYBAŁA  /od Wiesławy i Krzysztofa Kowalskich/

          3) + Jan, Barbara  BRACICHOWICZ  /od Zofii Nowak z rodziną/

         

   17.00   O Boże Błog. i wszelkie, oraz opiekę Matki Bożej dla

                                     GRZEGORZA  OWSINSKIEGO w 50 – ą rocznicę urodzin.

   17.00  + Sławomira KALETA – WOJTASIK, Józef GRABAREK, Anna KLUBA.

   17.00  + Helena BEDNARSKA – 8 r.

                Sobota – 19 lutego

            6.30  + Janina DYBAŁA  /od córki Małgorzaty z rodziną/

        6.30  + Robert GOŁĘBIOWSKI  /od córki Magdaleny i syna Mateusza/

        6.30  + Jan, Barbara BRACICHOWICZ  /od brata Stanisława Bracichowicza z rodziną/

       

   17.00   + Halina KOZŁOWSKA  /od Romy i Ryszarda Owsińskich/

   17.00   + Mateusz ROBAK  / Od rodziców i rodzeństwa/

 

 

 

             NIEDZIELA  - 20  LUTEGO

 

 6.30  + Anna – 1 r., Władysław SKUZA, Zuzanna – r., Stanisław, Józef SIERADZCY.

 

        8.00 + Julian, Stanisław BUJAK, zm. z rodzin BUJAKÓW;  Wiktor, Jerzy ZOCH,

                                                                                                    Józef KWAPISZ.

        8.00 + Czesław WRÓBEL  /od wnuczki Angeliki z rodziną/

 

9.30  + Irena, Stanisława, Józef, Marian SOWIŃSCY; Bronisława, Izydor KAZIMIERCZYK.

 

        11.00 + Katarzyna PĘKALA, Stefania, Józef BISKUP

 

 12.30  ZA PARAFIAN

 

       18.00  O Boże Błog. , wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej dla JUBILATÓW

                       z racji ROCZNICY URODZIN.

          &   MARIA, GRZEGORZ, DOROTA  -  55 rocznica urodzin.

              &   Edyta KANTUR -  50 rocznica urodzin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Intencje Mszalne Ÿ  21  do 27  lutego  2022 r.

Poniedziałek -  21 lutego       

 6.30  † Janina DYBAŁA   /od wnuczki Pauliny z mężem i synem Konradem/

 6.30  † Janiny DYBAŁA  /od Ewy, Piotra i Romana z rodziną/

 6.30  + Zygmunt WIŃCZURA,  Anna WIŃCZURA.

 

17.00 + Mateusz ROBAK   /od rodziny Makowskich i Kozłów/

17.00 + Helena, Kazimiera, Stanisław, Włodzimierz CEGIELSCY,

                                                                            Ździsława, Bogdan WIECZOREK

 

Wtorek -    22 lutego

  6.30 1) † Janina DYBAŁA  /od rodziny Buckich  z Mąkocic//

2) † Wojciech OKRAJ  /od Alicji i Eugeniusza Kumorów i rodziny z USA/

3) + Helena, Eugeniusz, Marylka MOLISAK  /od wnuczków/ 

 

17.00  † Mateusz ROBAK   /od rodziny Guniów/

17.00  + Ździsława, Bogdan WIECZOREK.

 

 

 Środa -       23  lutego           

     6.30  + Zygmunta WIŃCZURA  /od Anna Wińczura/

     6.30  + Jan, Barbara  BRACICHOWICZ   /od Janiny Żółtak z dziećmi/

     6,30 + Janina DYBAŁA  /od syna Marka z żoną//

 

17.00  W intencjach NOWENNOWYCH

            + Jan  BORTO  /od uczestników pogrzebu/

            + Dorota GAWEŁ   /od uczestników pogrzebu/

17.00  + Kazimiera, Stanisław, Helena, Włodzimierz CEGIELSCY,

                                                             Ździsława, Bogdan WIECZOREK

      

            Czwartek  - 24  lutego

  6.30 1) † Antoni  JUSZKIEWICZ

          2) † Janina DYBAŁA  /od rodziny Kąsków//

          3) + Jan BRACICHOWICZ  /od chrześnicy Małgorzaty  z rodziną/.

         

   17.00  + Mateusz ROBAK   /od wujka Wojtka i cioci Ani/

   17.00  + Wacław PIOTROWSKI.

 

               Piątek   -    25  lutego.   

  6.30 1) † Wojciech OKRAJK  /od Anny i Jarosława Pietrasów/

          2) † Janina DYBAŁA  /od sąsiadów z ul. Dygasińskiego//

          3) + Emilia, Mieczysław BAWÓŁ, Edward, Zbigniew DUDZIEC.

         

   17.00  + Jolanta KALETA – 10 r., Jerzy, Bogusława, Robert CIEPLIŃSKI.

   17.00  + Stefan WILK – 19 r.

 

 

                Sobota – 26  lutego

 

            6.30  + Ździsław CZUB, Tamara NOEL.

        6.30  + Wojciech OKRAJ   /od Ireneusza Jewiarza z rodziną/

        6.30  + Tomasz RAJCA   /od żony, dzieci i wnuka/

       

   17.00   + Jan, Ewa, Stanisław, Danuta CHRZĄSZCZ.

   17.00   + Mirosław LEWIŃSKI – 41 r. i za zmarłych z rodziny.

 

 

 

             NIEDZIELA  - 27  LUTEGO

 

 6.30  + Ździsław OSINSKI – 18 r.

 

        8.00 + Zenon ŁAdowski i jego rodzice; Jan, Feliksa SZOSTAK i zmarli z rodziny.

        8.00 + Jarosław KRÓL – 4 r., Zofia, Stefan, Elżbieta STĘPIEŃ;

                                                         Stanisława, Piotr, Krystyna, Piotr KRÓL

 

9.30  + Zbigniew MYSIOR – 2 r.

 

        11.00  O Boże Błog. i wszelkie łaski, oraz o opieke Matki Bożej i dary Ducha św. dla;;

                    JOANNA – 5 r. urodzin, MAŁGORZATA – 7 rocznica urodzin,

                    GRZEGORZ – 12 r. urodzin, MONIKA I JAROSŁAW – 22 rocznica ślubu.

 

 12.30  ZA PARAFIAN

 

       18.00  O Boże Błog. , wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej dla JUBILATÓW

                       z racji ROCZNICY ŚLUBU

         

 

 

 

 

Intencje Mszalne Ÿ   7  do  13 lutego  2022 r. 2022 R

Poniedziałek -  7 lutego       

 6.30  † Jan JAROSZ – 11 r., Danuta MYŚKÓW, zmarli z rodz. JAROSZÓW i WALASKÓW.

 6.30  † Wojciech OKRAJ   /od żony i syna/

 6.30  O Boże Błog. i wszelkie łaski dla IWONY.

 

17.00 + Julian MOLISAK   /od syna Cezarego z rodziną/

17.00 + Pelagia KOWALSKA  /od syna Krzysztofa z żona i dziećmi/

 

Wtorek -    8 lutego

  6.30 1) † Halina, Jan KOZŁOWSCY  /od córki Ewy z rodziną/

2) † Jan KREJZA, Czesława, Czesław RUTKOWSCY.

3) + Beata, Dorota BIENIEK.

         

17.00  † Stanisław KUZA – 14 r., Władysław DRYNDOS.

17.00  + Za zmarłych z rodzin; ŹDZIEBŁO, BORTO, SZLENK, KOKOSZA, OLSZEWSCY,

        i Panią Barbarę; oraz Zdrowie i Błog. Boże dla Rodzin; ŹDZIEBŁO i BORTO.

 

 

 Środa -       9 lutego           

    

     6.30  † Edward ODROBIŃSKI – 5 r.

     6.30  + Barbara KOTUŁA.

     6,30 + Wojciech OKRAJ  /od Elżbiety i Andrzeja Walęzaków/

 

17.00  W intencjach NOWENNOWYCH

            +  Jan BRACICHOWICZ  /od uczestników pogrzebu/

17.00  + Czesław WRÓBEL   /od córki Czesławy/

      

            Czwartek  - 10 lutego

  6.30 1) † Wojciech OKRAJ  /od taty i siostry/

          2) † Danuta KMIECIK – 12 r., zm. z rodzin; KMIECIKÓW i MUSIAŁÓW.

          3) + Józef ZARĘBA – 8 r.

         

   17.00  + Stanisław BYSTRANOWSKI

   17.00  + Jan BRACICHOWICZ  /od mieszkańców ul. Szydłowskiej/

 

   Piątek   -    11 lutego. -   NMP z LOURDES.  ŚWIATOWY DZIEŃ CHORYCH  

  6.30 1) † Stanisław  JAŁOCHA – 10 R, I ZA JEGO RODZICÓW.

          2) † Zygmunt WIŃCZURA   /od córki z rodziną/

          3) + Za  dusze w czyścu cierpiące,

             10.00 ZA CHORYCH, CIERPIĄCYCH i STARSZYCH SAMOTNYCH

   17.00  + Antoni, Stafania, Tadeusz URBAN, Stanuisław WILCZYŃSKI, Antoni SAJAN;  

                                       Waldemar, Tadeusz BIJAK, za zmarłych z rodziny BIJAKÓW.

   17.00  + Czesław WRÓBEL  /od wnuczki Kamili z rodziną/

                Sobota – 12 lutego

            6.30  + Zygmunt  WIŃCZURA   /od syna z rodziną/

        6.30  + Za dusze w czyścu cierpiące.

        6.30  + Henryk, Leokadia BRACHOWICZ i za ich rodziców.

       

   17.00   + EDWARD MALEC – 16 r.

   17.00   + Mateusz ROBAK  / Od Dyrekcji i pracowników Sanatorium „MARCONI”/

 

 

 

             NIEDZIELA  -  13 LUTEGO

 

 6.30  + Za dusze w czyścu cierpiące.

 

   8.00 + O POKÓJ NA ŚWIECIE.

                            „Aby Ojczyzna rozwijała się w pokoju i bezpieczeństwie

   8.00 + Zbigniew CHROBOT, Regina, Eugeniusz BIAŁKIEWICZ, Jakub MAZURKIEWICZ

 

9.30  DZIĘKCZYNNA, z prośbą o Boże Błog. i wszelkie łaski 

                dla DANUTY  i  MIECZYSŁAWA DYRDUŁ – w 40 – ą rocznice ślubu.

 

        11.00 + Stanisław MISZTAL, Jadwiga PRZODO, siostry Feliksy Wójcik, zmarłych z

                                                                                rodzin;  WÓJCIKÓW i  MISZTALÓW.

 

 12.30  ZA PARAFIAN

 

       18.00  O Boże Błog. , wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej dla JUBILATÓW

                       z racji ROCZNICY URODZIN.

          &   Jarosław  BRZYŚ – 40 rocznica urodzin.

              &     Maria

         &      Kacper KANTUR – 12 rocznica urodzin.

 

Intencje Mszalne Ÿ  od  24  do 30  stycznia 2022 R

Poniedziałek -  24  stycznia       

 6.30  † Józefa GRONEK  /od Adama z rodziną.

 6.30  † Barbara KOTUŁA.

 

17.00 + Marian JABŁOŃSKI  / od córki Agnieszki z Waldemarem i Aleksandra/

17.00 + Mariann,  Kazimierz OBARZANEK, Anna, Jolanta GONSIOREK, Zofia  

                                                                                                            SZYMANEK.

 

Wtorek -    25  stycznia

  6.30 1) † Józefa GRONEK  /od Heleny Piekarskiej i Krystyny Złotnik z rodziną/

2) † Jacek CZYŻOWSKI  /od Współwłaścicieli Hurtowni  „KIM’/

         

17.00  † Ks.  Józef ŻÓŁTAK

17.00  + Marianna TRELA – 22 r.   

 

 Środa -       26 stycznia           

     6.30  † Anna OBCOWSKA   /od bratowej z rodziną/

     6.30  + Zofia, Barbara, Antoni SRYBUŚ,  Wanda BUJAKOWSKA.

 

17.00  W intencjach NOWENNOWYCH

            +  Jan BRACICHOWICZ  /od uczestników pogrzebu/

17.00  + Leszek KOWALSKI  /od sąsiadów z klatki/

      

            Czwartek  - 27 stycznia

        6.30 + Irena KABATA – 1 r., Edward KABATA.

        6.30 + Jacek CZYŻOWSKI  /od żony Ewy/

         

 17.00 + Wanda, Józef KIERKOWSCY.

 17.00   O łaskę zdrowia dla RADOSŁAWA  /od koleżanek/

 

   Piątek   -    28  stycznia     

  6.30 1) † Wacław LIS - rocznica

          2) † Jacek CZYŻOWSKI   /od córki Alicji z Bartoszem/

         

   17.00  + Halina KOZŁOWSKA  /od rodziny Litwińskich/

   17.00  + Halina JAKUBCZYK   /od sąsiadów /

      

                Sobota – 29 stycznia

            6.30  + Leszek PODKOWA – 8 r., zmarli z rodzin; PODKOWA i MIKIĆ./

        6.30  + Jacek CZYŻOWSKI  /od Mateusza z Mileną i Laurą /

       

   17.00   + Roman SZYMAŁA.

   17.00   + Halina JAKUBCZYK  /od sąsiadów/

 

 

 

             NIEDZIELA  -  30  STYCZNIA

 

 6.30  O Boże Błog. i wszelkie łaski, oraz o opiekę Matki Bożej dla

           Marianny DRYNDOS w 90-ą rocznicę urodzin.

 

         8.00 + Danuta KUMOR – 7 r., Czesław KUMOR   /od syna z rodziną/

        

 

9.30 + Anna, Władysław OZDOBA i ich rodziców; Jan KUMOR i jego rodziców.

 

        11.00 + Bogdan BUCKI, Bronisława, Edward BUCCY,  Stanisław GÓRNICZ.

 

 12.30  ZA PARAFIAN

 

       18.00  O Boże Błog. , wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej dla JUBILATÓW

                       z racji ROCZNICY ŚLUBU.

          &   Józefa i Bolesław  - 46 rocznica ślubu

 

Intencje Mszalne Ÿ  od 31  stycznia  do  6  lutego 2022 R

Poniedziałek -  31  stycznia       

 6.30  † Jan KLICH – 4 r.

 6.30  † Halina, Jan KOZŁOWSCY  /od córki Marzeny z rodziną/

 6.30  + Stanisław BRUDEK  /od Iwony Grabińskiej/

 

17.00 + Tomasz RAJCA /od Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących  Im. Kazimierza Wielkiego w  Busku – Zdroju./

17.00 + Stanisław, Jan WOŁOSZYN, Władysława BÓL, Marianna SURDEL.

 

Wtorek -    1 luty

  6.30 1) O Boże Błog., opiekę Matki Bożej i wstawiennictwo św. Michała Archanioła dla   

                                                                                       pielgrzymujących do Imbramowic.

2) † Józefa, Krzysztof GRONEK  /od koleżanki Marty Kozieł z rodziną/

          3) + Wojciech OKRAJ  /od koleżanek siostry Sylwii/

 

17.00  † Wanda PRAŻUCH   /od Zofii Król z rodziną/

17.00  + Halina JAKUBCZYK  /od syna i wnuczków/  

 

 ŚRODA -  2 LUTY    ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO           

        

6.30  † Marianna, Stanisław ABRATAŃSCY.

     8.00  + Jan, Helena JABŁOŃSCY, za zm. z rodziny JABŁOŃSKICH.

     8.00 + Maria,  Zenon PAŁYS

9.30 Marian BRZYSKI, Władysława, Piotr AMBROŻY, zm. z rodz. BRZYSKICH i

                                                                                                              AMBROZYCH

 12.00 ZA PARAFIAN 

     15.30 + Maria GODZWON   /od syna z rodziną/

17.00  W intencjach NOWENNOWYCH

            +  Kazimiera, Henryk GROCHOWSCY.

     18.30 + Zofia, Władysław   PASEK   

 

                Czwartek  -  3 luty      

        6.30 +  Wanda PACIUCH  /Od dyrekcji i Grona Pedag. ze Szkoły Podstawowej nr. 1/

        6.30 +  Józefa, Krzysztof GRONEK  /od Elżbiety Szaniawskiej z rodziną/

        6.30 + Stanisława KOŹBIAŁ, Wiktor WANAT – 17 r.

 

17.00  O Boże Błog., wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej dla KAPŁANÓW /od Margaretek/

 17.00 + Halina JAKUBCZYK  /od rodziny Plewów/

 

   Piątek   -    4 luty      

    6.30 1) † Za dusze czyścowe

            2) † Zofia NIEWRZAŁ, Henryk RAJCZEWSKI.

            3) + Wiktor SOWIŃSKI – 30 r. i za zmarłych  z rodziny

 17.00  Intencja PRZEBŁAGALNA za grzechy całego świata; Przeszłe, teraźniejsze i przyszłe.

 17.00  + Pelagia KOWALSKA   /od córki Anny z synem

                Sobota –  5 luty

            6.30  + Józefa, Krzysztof GRONEK  /od rodziny Musiałów/

        6.30  +  Wojciech OKRAJ  /Od dyrekcji i nauczycieli PSP nr. 1 w Busku – Zdroju/

        6.30  + Józefa KOKOSZKA, zm. z rodzin SZAFRANKÓW /zam. siostra Natalia z rodz.

 

   17.00 + Grażyna GOSEK – 9 r., Helena, Edward LIS, Bogusława LIS.

   17.00 + Pelagia KOWEALSKA  /od syna Jana z żoną/ 

 

             NIEDZIELA  -  6   LUTY

 

 6.30   W   INTENCJACH RÓŻAŃCOWYCH

 

         8.00  O Zdrowie, Boże Błog, wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej dla Edyty ŁUKASIK

                                                                              W 50-ą rocznicę urodzin.

         8.00 + Za zmarłych z rodzin; BRACICHOWICZÓW; Andrzej, Stanisława.

 

 9.30 +  Jan CIBA – 1 r.

 

        11.00 +  Janusz MROŻEK – 5 r.,   /od żony Teresy z rodziną/

 

 12.30  ZA PARAFIAN

 

       18.00  O Boże Błog., wszelkie łaski i opiekę Matki Najświętszej z racji urodzin;

          *  Mikołaj CIŚLAK,  7 rocznica urodzin

 

 

 

 

 

 

 

Intencje Mszalne Ÿ  od  24  do  30  stycznia 2022 R

Poniedziałek -  24  stycznia       

 6.30  † Józefa GRONEK  /od Adama z rodziną.

 6.30  † Barbara KOTUŁA.

 

17.00 + Marian JABŁOŃSKI  / od córki Agnieszki z Waldemarem i Aleksandra/

17.00 + Mariann,  Kazimierz OBARZANEK, Anna, Jolanta GONSIOREK, Zofia  

                                                                                                            SZYMANEK.

 

Wtorek -    25  stycznia

  6.30 1) † Józefa GRONEK  /od Heleny Piekarskiej i Krystyny Złotnik z rodziną/

2) † Jacek CZYŻOWSKI  /od Współwłaścicieli Hurtowni  „KIM’/

         

17.00  † Ks.  Józef ŻÓŁTAK

17.00  + Marianna TRELA – 22 r.   

 

 Środa -       26 stycznia           

     6.30  † Anna OBCOWSKA   /od bratowej z rodziną/

     6.30  + Zofia, Barbara, Antoni SRYBUŚ,  Wanda BUJAKOWSKA.

 

17.00  W intencjach NOWENNOWYCH

            +  Jan BRACICHOWICZ  /od uczestników pogrzebu/

17.00  + Leszek KOWALSKI  /od sąsiadów z klatki/

      

            Czwartek  - 27 stycznia

        6.30 + Irena KABATA – 1 r., Edward KABATA.

        6.30 + Jacek CZYŻOWSKI  /od żony Ewy/

         

 17.00 + Wanda, Józef KIERKOWSCY.

 17.00   O łaskę zdrowia dla RADOSŁAWA  /od koleżanek/

 

   Piątek   -    28  stycznia     

  6.30 1) † Wacław LIS - rocznica

          2) † Jacek CZYŻOWSKI   /od córki Alicji z Bartoszem/

         

   17.00  + Halina KOZŁOWSKA  /od rodziny Litwińskich/

   17.00  + Halina JAKUBCZYK   /od sąsiadów /

      

                Sobota – 29 stycznia

            6.30  + Leszek PODKOWA – 8 r., zmarli z rodzin; PODKOWA i MIKIĆ./

        6.30  + Jacek CZYŻOWSKI  /od Mateusza z Mileną i Laurą /

       

   17.00   + Roman SZYMAŁA.

   17.00   + Halina JAKUBCZYK  /od sąsiadów/

 

 

 

             NIEDZIELA  -  30  STYCZNIA

 

 6.30  O Boże Błog. i wszelkie łaski, oraz o opiekę Matki Bożej dla

           Marianny DRYNDOS w 90-ą rocznicę urodzin.

 

         8.00 + Danuta KUMOR – 7 r., Czesław KUMOR   /od syna z rodziną/

        

 

9.30 + Anna, Władysław OZDOBA i ich rodziców; Jan KUMOR i jego rodziców.

 

        11.00 + Bogdan BUCKI, Bronisława, Edward BUCCY,  Stanisław GÓRNICZ.

 

 12.30  ZA PARAFIAN

 

       18.00  O Boże Błog. , wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej dla JUBILATÓW

                       z racji ROCZNICY ŚLUBU.

          &   Józefa i Bolesław  - 46 rocznica ślubu

Intencje Mszalne Ÿ  od  17  do  23  stycznia 2022 R

Poniedziałek -  17  stycznia       

 6.30  † Krystyna DYTKOWSKA  /od rodz. Bułajów/

 6.30  † Marian PODSIEDLIK  /od rodziny Janickich/

 

17.00 + Marian JABŁOŃSKI

17.00 + Marta KRÓL

 

Wtorek -    18  stycznia

  6.30 1) † Krystyna DYTKOWSKA  /od rodz. Gołębiowskich/

2) † Marian PODSIEDLIK   /od szwagierki Haliny/

         

17.00  † Rudolf, Genowefa ZARĘBA,  z rodz. ZARĘBÓW, KLANKÓW, Antoni KRALA

17.00  + Józefa, Władysław BADOCHA, Lidia, Karol KASZA, Józefa DAMIĘCKA.  

 

 Środa -       19 stycznia           

     6.30  † Henryk MARZEC

     6.30  + Marian PODSIEDLIK  /od sąsiadów z klatki II   Os. Piłsudskiego 6.

 

17.00  W intencjach NOWENNOWYCH

            +  Marian JABŁOŃSKI  /od córki Małgorzaty z rodziną/

17.00 + Wojciech OKRAJ,  Wanda KOZERA,  Wiesław TROJANOWSKI.

                                                                                 / od uczestników pogrzebu/    

                Czwartek  -  20 stycznia

      

        6.30 +  Józefa GRONEK  /od Marty  z dziecmi/

        6.30 +  Janina BŁAJSZCZAK.

         

 17.00  O Boże Błog., wszelkie łaski i opieke Matki Bożej dla x. Sebastiana WIECZORKA

                z racji Imienin.       /zam. Mama/

 17.00 + Marian JABŁOŃSKI   /od syna Tomasza z rodziną  

 

   Piątek   -    21 stycznia     

  6.30 1) † Helena KWIECIEŃ, Ks. Stefan CHAMERSKI i ich Rodzice Feliksa i Edward.

          2) †  Marian JABŁOŃSKI   /od rodziny Bezaków/

         

   17.00  + Genowefa, Piotr PIERNIK, Irena, Czesław OWSIŃSCY, Ireneusz OWSIŃSKI.

      

      

                Sobota – 22 stycznia

            6.30  + Piotr KURACIŃSKI – 1 r. i za jego Rodziców i za zm. z rodziny.

        6.30  +  Piotr REDŹKO    /od dzieci/

       

   17.00   + Sabina, Józef, Bogdan, Piotr SŁUŻALSCY.

 

 

 

             NIEDZIELA  -  23  STYCZNIA

 

 6.30  + Bolesław BYDŁOSZ, Genowefa, Marian, Ryszard KURACIŃSCY.

 

         8.00 + Leopold HRYWNIAJ – 20 r.

         8.00 + Stanisław FITOWSKI – 1 r.   /od syna i córki z rodzinami/

 

 9.30 + Janina – 2 r., Florian STĘPIEŃ.

 

        11.00 + Henryk WOJCIECHOWSKI – 4 r.

 

 12.30  ZA PARAFIAN

 

       18.00  W INTENCJI OJCZYZNY, z okazji 159 Rocznicy Powstania Styczniowego

Intencje Mszalne Ÿ  od  10  do  16  stycznia 2022 R

Poniedziałek -  10  stycznia       

 6.30  † Jadwiga SMYSŁO.

 6.30  † Stanisław ZAWIERUCHA  /od Doroty i Stanisława Dziewięckich/

 6.30 + Dorota GAWEŁ  /od rodziny Janik/

 

17.00 + Julian MOLISAK  /od Rafała Przynarowskiego z rodziną/

17.00   W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

      18.30  W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

 

Wtorek -    11  stycznia

  6.30 1) † Stanisław ZAWIERUCHA  /od Jadwigi i Macieja Równiak/

2) † Julian MOLISAK   / od kolegów i koleżanek  syna Piotra z Oś. Szkolno -Wych.

3) + Dorota GAWEŁ  /od sąsiadów/

         

17.00 1) †  Józef FORTUNA, Rozalia, Józef FORTUNA

17.00   W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

      18.30  W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

 

 Środa -       12 stycznia           

     6.30  † Julian MOLISAK  /od siostry Basi z mężem Stefanem/

     6.30  + Krystyna DYTKOWSKA  /od rodz. Sarneckich/

     6.30  + Dorota  GAWEŁ   /od Elżbiety i Ździsława Gaweł z rodziną/

 

17.00  1.)W intencjach NOWENNOWYCH

            +  Józefa GRONEK,  Anna KOZERA - od uczestników pogrzebu.

 17.00   W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

      18.30  W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

    

                Czwartek  -  13 stycznia

      

        6.30 +  Julian MOLISAK  /od rodziny Kądzielów z Końskich i Krakowa/

        6.30 + Krystyna DYTKOWSKA  /od Marii/

        6.30 + Dorota GAWEŁ  /od Zenobii Gaweł/

         

 17.00 1) †  Władysława RUPIETA.

 17.00   W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

      18.30  W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

 

   Piątek   -    14 stycznia     

  6.30 1) † Julian MOLISAK /od rodziny Molisaków, Gawęckich ze Skotnik Dolnych/

          2) †  Krystyna DYTKOWSKA          /od rodz. Rogowskich/

          3) † Wanda PACIUCH    /od rodziny Motyków/

   17.00 1)  O Boże Błog. i wszelkie łaski dla Elżbiety PYRZ w 70 rocznicy urodzin.

17.00   W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

      18.30  W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

         Sobota – 15 stycznia

            6.30  + Krystyna DYTKOWSKA  /od syna Przemysława  z rodziną/

        6.30  + Józefa KOKOSZKA  /od dzieci z rodzinami/

        6.30  + Józefa GRONEK   /od rodziny Pisarskich/

  

        15.00  W intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

   17.00   O Boże Błog. i wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej dla Marianny KWARCIANY

   17.00   W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

               18.30  W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

 

             NIEDZIELA  - 16  STYCZNIA

 

 6.30  + Anna, Walenty, Maria MAJCHER, zm. z rodziny MAJCHRÓW.

 

         8.00 + Henryk, Janina KOZIEŁ.

         8.00 + Feliks, Janina ŁUSZCZ.

 

 9.30 + Feliksa, Jan SZOSTAK.

 

        11.00 + Wincenty, Józefa, Stefan, Maria SZEWCZYK,  Tadeusz LIS,

                      Ewa,  Jan SKOTNICCY.

 

 12.30  ZA PARAFIAN

 

       18.00  Rocznica URODZIN – Jubileusze  /50./

Intencje Mszalne Ÿ  od  3  do  9  stycznia 2022 R

Poniedziałek -  3 stycznia       

 6.30  † Zofia, Władysław ZUCHOWICZ, Stefania, Tadeusz, Kazimierz, Bolesław, Helena,

                          Jacek KOWALIK, Michał TUTAK

 6.30  † Marianna KAPUSTA – 8 r., Franciszek KAPUSTA.

 6.30 + Genowefa, Stanisław Lech MROZIK.

 

17.00 + Genowefa, Rudolf ZAREBA, Antoni KRALA, zm. z rodz. ZARĘBÓW, KLANKÓW.

17.00   W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

      18.30  W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

 

Wtorek -     4 stycznia

  6.30 1) † Anna OBCOWSKA  /od bratowej z rodziną/

2) † Julian MOLISAK   /od Uli, Ewy i Andrzeja

3) + Halina KOZŁOWSKA  /od Beaty Malec z rodziną/

         

17.00 1) †  Józef STĘPIEŃ – 22 r. zm. z rodz. STĘPNIÓW i PTAKÓW.

17.00   W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

      18.30  W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

 

 Środa -      5 stycznia           

     6.30  † Julian MOLISAK  /od sąsiadów z ulicy/

     6.30  + Halina KOZŁOWSKA  /od Barbary Kwaśniewskiej z rodziną/

     6.30  + Dorota  GAWEŁ   /od brata z żoną i rodziną/

 

17.00  1.)W intencjach NOWENNOWYCH

            +   Danuta SZAFRANIEC, +  Stanisława  SPROSKA  - od uczestników pogrzebu.

 17.00   W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

      18.30  W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

    

 

         CZWARTEK -  6   STYCZNIA  - UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO  

      

  6.30 +  Marianna, Bolesław i jego Rodzice, Aniela, Stanisław REPEROWICZ,  Tadeusz

                  LNIAK, Kazimierz WALĘZAK.

     

        8.00  O zdrowie, Boże Błog. i wszelkie łaski dla JÓZEFA BORKA z racji 70 rocznicy

                  urodzin.

       8.00  + ZA DUSZE W CZYŚCU CIERPIĄCE

 

 9.30  + Julianna, Michał CYGAN, zm. z rodz. KASZÓW, SZAFRAŃCÓW.

      11.00  + Zygmunt WIŃCZURA   /od żony/

12.30  ZA PARAFIAN

         

   18.00  ZA KAPŁANÓW    /od „MARGARETEK”

 

 

   Piątek   -    7 stycznia     

  6.30 1) †  ZA DUSZE CZYSCOWE

          2) †  Julian  MOLISAK  /od żony z synami/

          3) † Marianna TOMETCZAK

          4)  Przebłagalna za grzechy całego świata i Narodu Polskiego

 

 17.00   Jan, Janina WAWER, Marian CHWOLIK.

 17.00   W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

      18.30  W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

      18.30 Intencja Przebłagalna za grzechy całego świata i Narodu Polskiego; przeszłe,

                teraźniejsze i przyszłe.

 

         Sobota – 8 stycznia

            6.30  +  Adolf  TRZCINA

        6.30  + Krystyna DYTKOWSKA  /od córki Justyny z rodziną/

        6.30  + Dorota GAWEŁ    /od męża Grzegorza z córkami i rodzinami/

  

    15.00  W intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

 

   17.00 + Julian MOLISAK.  /od rodziny Oryniaków.

   17.00   W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

       18.30  W Intencji RODZIN z racji KOLĘDOWANIA

 

             NIEDZIELA  -  9 STYCZNIA

 

 6.30  + Tomasz ABRATAŃSKI.

 

         8.00  O POKÓJ NA ŚWIECIE. ABY IOJCZYZNA ROZWIJAŁA SIĘ W POKOJU I

                        BEZPIECZEŃSTWIE

         8.00 + ROBERT KOPACZ -  2 r.  /od żony i dzieci/

 

 9.30  O Boże Błogosławieństwo  i  wszelkie łaski, oraz opiekę  Matki Bożej dla;

           EWY i GRZEGORZA ZŁOTNIKÓW  w 29 rocznice ślubu.

 

        11.00 + Krystyna ZIÓŁKOWSKA – 17 r,  Czesław ZIÓŁKOWSKI..

 

 12.30  ZA PARAFIAN

 

       18.00  Rocznica URODZIN MŁODZIEŻY  /18 r./

 

 Intencje Mszalne Ÿ  od  27.XII. 2021 R. do 2 stycznia 2022 R

Poniedziałek -  27 grudnia        

 6.30  † Antonina, Władysław, Ludwik, Andrzej, Stanisław, Henryk, Jerzy, Roman, Jan, Anna i    

      za zm. z rodz. CZAJÓW. Antonina, Ignacy, Adam, Roman, Jan, Anna z. rodz. ŻELICHOWSKICH

 6.30  † Stefan MUSIALIK  /od rodzin; Maciejewskich i Michalczuków/

 

17.00 + Franciszek, Anna DOMAGAŁA, Julianna, Stanisław, Kazimierz, Henryka GÓRECKA

17.00 + Genowefa, Krystyna, Adam, Władysław WSZOŁEK,  Stefania, Stanisław

               AUGUSTYN, Grażyna NOWOCIEŃ.

 

Wtorek -   28 grudnia

  6.30 1) † Stanisław PRAŻUCH   /od Dagmary z rodziną/

2) † Stefan MUSIALIK   /od rodziców Wiącków z Komorowa/

3) + Genowefa SABATOWSKA  /od  brata Alfreda z rodziną/

4) + Marianna TOMETCZAK  /od rodziny Sowińskich/

         

17.00 1) †  Marianna, Michał WACH   /od wnuczki/

 

 Środa -   29  grudnia           

 

     6.30  † Zenon,  Maria PAŁYS i ich Rodziców.

     6.30  + Stefan MUSIALIK  /od rodziny Ziomków i Koziarskich/

     6.30  + Bartosz ĆMOCH   /od rodziny Kamińskich/

 

17.00

          1.)W intencjach NOWENNOWYCH

          2.) + Antonina  BIENIEK  - 8 r.

     

 

          Czwartek, - 30 grudnia

 

  6.30 +  Genowefa SABATOWSKA  /od rodziny Gliców/

  6.30 + Bartosz ĆMOCH    / od Rodziców i żony i córki/

  6.30 + Krystyna KALETA  /od sąsiadów Szydłowskich i Grochowinów/

 

17.00 + Stefan MUSIALIK   /od rodziny Kierasów/

 

            Piątek   -     31  grudnia 

    

  6.30 1) †  Stefan MUSIALIK     /od koleżanek z pracy/

          2) † Genowefa SABATOWSKA   /od rodziny Gruszków/

          3) † O Boże miłosierdzie dla zmarłych kapłanów   /od Grupy „Margaretek”/

     

 17.00   1.) DZIĘKCZYNNO – PRZEBŁAGALNA z racji zakończenia roku kalendarzowego.

             2.)+ Henryk NUREK

                 SOBOTA  -    1  STYCZNIA  -  NOWY ROK

 

            6.30  + Ździsław CZUB,  Tamara NOEL.

 

  8.00 + Marta WIERZBICKA – 4 r., Henryk KOWALSKI   /od mammy i brata/

       

        9.30 Stanisław KOZIEŁ – 1 r.

 

11.00     W intencji Moniki i Sylwestra, z prośba o Boże Błogosławieństwo i Boże prowadzenie

                             na nowej „DRODZE ŻYCIA”

 

    1  2.30  ZA PARAFIAN

 

18.00  O Boże Błogosławieństwo i wszelkie łaski dla Huberta BRZYSIA w 17 rocznicę urodzin

                i Aleksandry BRZYŚ   w 10 rocznicę urodzin,

 

             NIEDZIELA  -  2 STYCZNIA

 

 6.30  W INTENCJACH RÓŻAŃCOWYCH

 

         8.00  + Stanisław OSOBA, zmarłych z rodziny PODSIEDLIKÓW i JANICKICH.

 

 9.30 + Helena, Bolesław, Barbara, Antoni, Rozalia, Antoni KOLARZ,  Marian, Jan KUBALA

 

        11.00  O Boże Błog. i wszelkie łaski dla DANUTY i ANDRZEJA.

 

 12.30  ZA PARAFIAN

 

       18.00  Rocznica URODZIN DZIECI.

25 GRUDNIA  - SOBOTA

                       BOŻE NARODZENIE

      PASTERKA

   0.00  1)  ZA PARAFIAN

2. +  Stanisław, Julian BUJAK, Wiktor, Jerzy ZOCH, Józef KWAPISZ, Elżbieta   

           MUSIAŁ,     zm. z rodzin BUJAKÓW, ZOCHÓW i KAWACZÓW.

                3.  + Ewa, Józef JAROS, zm. z rodz. JAROSÓW I BORKÓW, Irena, Bronisław

                     KWIATKOWSCY, Aleksandra, Kazimierz WÓJCIK, Henryk, Julianna, Jan   

                     MARZEC

           4.  + Tomasz SZEWCZYK  /od brata Józefa z rodziną

                5. + Za zmarłych księży Proboszczów; Ks. Stefana NOWACZKA, Ks. Mariana GOSKA

                                                                           Ks. Kazimierza DZIEŻĘ

         

               6.30 + Józefa KUŚ    /od uczestników pogrzebu/

 8.00 + Janina MAJCHER; Jan, Jacek,  Edward i z ma. z rodziny SOBOWSKICH

 8.00 + Helena WRÓBEL, Wojciech, Franciszka  KRALA.

      9.30 + Marian BRZYSKI, Piotr, Władysława AMBROŻY, zm. z rodz. BRZYSKICH i

             AMROŻYCH, Ireneusz OWSIŃSKI, Genowefa, Piotr PIERNIK, Genowefa CZECH

     9.30 + Zygmunt SŁOMKA – 15 r., Janina, SŁOMKA, Andrzej PARKA.

     9.30 + Marianna DZIADOWICZ   /od rodziny Służalskich/

 

11.00 + Halina WALASEK; Maria, Longin STRUZIKIEWICZ.

11.00 + Marianna, Witold SZLĘK, zm. z rodz. SZLĘKÓW i KOKOSZÓW.

     12.30  + Romana WIECZORKA  /od syna ks. Sebastiana/.

18.00 + Franciszek, Marek BANIA,: Józefa, Karol WŁODARSCY, zmarli z rodziny.

 

 

 NIEDZIELA – 26 GRUDNIA.   

                                  NIEDZIELA ŚW.  RODZINY

 

 6.30 + Marian PODSIEDLIK   /od żony i dzieci/

    8.00 +  Robert  PRĘDKI          /zam. chrzestna z rodziną/

    8.00 + Roman WIECZOREK   /od żony/

9.30 + Genowefa, Marian KALETA; Jadwiga, Władysław KALETA.

   11.00  O Boże Miłosierdzia dla zmarłych kapłanów.   /od grupy „Margaretek”

12.30  ZA PARAFIAN

     18.00  O Boże Błog., wszelkie łaski i opiekę Matki Najświętszej  dla JUBILATÓW w  

                                       W rocznicę ślubuj:  

                 * Weronika i Ryszard KUCIĘBA  - 40 rocznica ślubu. 

 

    Intencje Mszalne Ÿ  od  20 – 26 grudnia  2021 R.

Poniedziałek -  20 grudnia        

 6.30  † Zenon KANIA  /od sąsiadów z ul. Mikułowickiej/

 6.30  † Stefan MUSIALIK  /od sąsiadów/

 6.30 + Genowefa SABATOWSKA               od syna Bogdana z rodziną/

 

17.00 + Robert, Barbara WĘGLIŃSCY, Danuta, Roman GUZIK.

17.00 + Maria, Marianna, Zygmunt, Antoni, Halina MAJ; Katarzyna TOKARSKA, Józefa, 

                                               Marian ORKISZ

 

Wtorek -   21 grudnia

  6.30 1) † Marian, Janina LESZCZYŃSKA

2) † Wiesława STYCZEŃ  /od koleżanek emerytek z Przychodni nr. z Os. Sikorskiego/

3) + Genowefa SABATOWSKA  /od córki Haliny z mężem/

         

17.00 1) † Halina KARCZERWSKA – 21 r.

 2) + Jan, Eugenia KOREPTA;  Michał, Zofia, Jan, Józef i zm. z rodz. ZAJACZKOWSKICH

 

 Środa -   22  grudnia           

 

     6.30  † Zenon ŁADOWSKI

     6.30  + Eugeniusz LENARTOWICZ i za zm. z rodz. ZACZYŃSKICH.  

 

17.00 W intencjach NOWENNOWYCH

      1) † Stanisław SZTUK, Józef PISKORZ

      2) + Otylia SOWIŃSKA   /od Rodziny Różańcowej/

      3) + Anna KOZERA   /od uczestników pogrzebu

 

Czwartek, - 23  grudnia

  6.30 + Paweł KOŹMIŃSKI, Eleonora i Stanisław KOŹMIŃSCY.

  6.30 + Janina, Józef, Jerzy  PAWŁOWSCY.

  6.30  + Stefan MUSIALIK  /od pracowników Sanatorium „Włókniarz”/

 

17.00   O Boże Błog., zdrowie, wszelkie łaski, i opiekę Matki Bożej dla Ks. Adama.

 

Piątek   -     24  grudnia      

  6.30 1) †  Ewa, Albin WASILEWSCY, zm. z rodzin WASILEWSKICH i

                      MALISZEWSKICH

          2) † Adam PYRZ.

          3) † Weronika GROCHOWSKA  - 28 r. i za zmarłych z rodziny.

          4) + Henryka-Ksawera MOLISAK

 

 

 

 

 

 

 

 

25 GRUDNIA  - SOBOTA

                       BOŻE NARODZENIE

      PASTERKA

   0.00  1)  ZA PARAFIAN

2. +  Stanisław, Julian BUJAK, Wiktor, Jerz ZOCH, Józef KWAPISZ, Elżbieta   

           MUSIAŁ,     zm. z rodzin BUJAKÓW, ZOCHÓW i KAWACZÓW.

                3.  + Ewa, Józef JAROS, zm. z rodz. JAROSÓW I BORKÓW, Irena, Bronisław

                     KWIATKOWSCY, Aleksandra, Kazimierz WÓJCIK, Henryk, Julianna, Jan   

                     MARZEC

 

          6.30 + Józefa KUŚ    /od uczestników popgrzebu/

 8.00 + Janina MAJCHER; Jan, Jacek,  Edward i z ma. z rodziny SOBOWSKICH

 8.00 + Helena WRÓBEL, Wojciech, Franciszka  KRALA.

      9.30 + Marian BRZYSKI, Piotr, Władysława AMBROŻY, zm. z rodz. BRZYSKICH i

             AMROŻYCH, Ireneusz OWSIŃSKI, Genowefa, Piotr PIERNIK, Genowefa CZECH

     9.30 + Zygmunt SŁOMKA – 15 r., Janina, SŁOMKA, Andrzej PARKA.

 

11.00 + Marianna, Witold SZLĘK, zm. z rodz. SZLĘKÓW i KOKOSZÓW.

     12.30  + Romana WIECZORKA  /od syna ks. Sebastiana/

14.00  W Intencji NOWO-OCHRZCZONYCH DZIECI.

      18.00 + Franciszek, Marek BANIA,: Józefa, Karol WŁODARSCY, zmarli z rodziny.

 

 

 NIEDZIELA – 26 GRUDNIA.   

                                  NIEDZIELA ŚW.  RODZINY

 

 6.30 + Marian PODSIEDLIK   /od żony i dzieci/

    8.00 +  Robert  PRĘDKI          /zam. chrzestna z rodziną/

    8.00 + Roman WIECZOREK   /od żony/

9.30 + Genowefa, Marian KALETA; Jadwiga, Władysław KALETA.

   11.00  O Boże Miłosierdzia dla zmarłych kapłanów.   /od grupy „Margaretek”

12.30  ZA PARAFIAN

     18.00  O Boże Błog., wszelkie łaski i opiekę Matki Najświętszej  dla JUBILATÓW w  

                                       W rocznicę ślubuj:  

                 * Weronika i Ryszard KUCIĘBA  - 40 rocznica ślubu. 

 

   Intencje Mszalne Ÿ  od  6 -  12 grudnia. 2021 R.

Poniedziałek -  6 grudnia        

 6.30  † Jan-Tadeusz MAJCZAIK    /od żony z dziećmi/

 6.30  † Wiktor ZAWALSKI   /od mieszkańców ul. Szydłowskiej

 6.30 + Stanisław PITEK   /od żony, Madzi i Michała z żoną/

 

17.00 + Janina BŁAJSZCZAK.

17.00 + Włodzimierz ORDUTOWSKI  /od rodziny Wrzesniaków i Chorążych/

 

Wtorek -   7 grudnia

  6.30 1) † Za dusze w czyścu cierpiące.

2) † Stanisław PITEK  /od córki Alicji z męże3m i córką.

3) + Wojciech, Barbara  SOLON  /od sąsiadów z ul. Krótkiej/

         

17.00 1) †  Genowefa, Jan  JANUS, Jadwiga, Feliks  RZEPECCY.

17.00  2) + Janina, Marian LESZCZYŃSCY.

 

 Środa -   8  grudnia       NIEPOKALANEGO POCZĘCIA  NMP - ODPUST      

 

6.30 1) †  Leokadia, Henryk BRACHOWICZ i ich rodzice.

         

    8.00  + Marianna, Piotr, Eugeniusz DUSZA.

         10.00  W INTENCJI POCZĘYCH DZIECI

12.00   W INTENCJACH PARAFIAN

         16.00  W intencji BIERZMOWANYCH i Ich Rodzin.

     

18.00 W intencjach NOWENNOWYCH

      1) † Tadeusz SZYDŁOWSKI,  Ewa  ZABIELSKA, Małgorzata URBAN

             Zenona  KOWAL   -    od uczestników pogrzebu

 

Czwartek, - 9  grudnia

  6.30 + Leokadia, Teodozja MARKIEWICZ.   /od rodziców/

  6.30 + Stanisław PITEK   /od bratowej z Krakowa/

  6.30  + Wojciech SOLON.   /od koleżanek i kolegów z ul. Krótkiej/

 

17.00 +  Leokadia SZYMANOWSKA, zm. z rodzin; SZYMANOWSKICH i USSOWICZÓW.

17.00  + Wiesław  SZCZYREK.

 

Piątek   -     10  grudnia      

  6.30 1) †  Wiesława STYCZEŃ   /od koleżanek z pracy/

          2) † Otylia SOWIŃSKAQ   /od dzieci i wnuków/

          3) † Stanisław PITEK  /od  rodziny Jureckich/

 

17.00   

1) + Eugeniusz – 15 r., Aleksandra SZOSTAK, zm. z rodz; SZOSTAKÓW i WOŹNIAKÓW

2) + Daniela, Anna, Stefania, Stanisław CZAJOR,  Włodzimierz CZAJOR.

Sobota,        11  grudnia

  6.30 1) † Stanisław PITEK.    /od Anny i Rafała Pitek /

          2) † Stefan MUSIALIK   /od koleżanek córki z rekolekcji.

          3) + Anna, Marianna, Józef, Bogdan, zmarli z rodziny BOŚ,

                 Agnieszka, Stanisław  WOŁOWIEC

              

17.00 1)  + Anna, Leokadia, Kazimierz RULSCY, Stanisław, Stanisława KANIA.

2) †  Marek MOLENDA – 4 r.

 

                      II   NIEDZIELA  ADWENTU      12  GRUDNIA

 

  6.30   + Władysława PALONEK   /od rodziny/

 

  8.00 1)  +  ZA OJCZYZNĘ I O POKÓJ NA ŚWIECIE

          2)  + Klemensa SAGAN, Stanisław i Magdalena GIL.

 

  9.30  1) + Henryk – 10 r., Janina KOZIEŁ.

           2) + Piotr REDŹKO.

 

11.00  + Aleksandra KOPAŁA – 9 r. Stanisław FITOWSKI, Mieczysława, Adam KRAUZA.

 

12.30  W intencji PARAFIAN

 

18.00   O Boże bł., zdrowie, opiekę MB i wszelkie potrzebne łaski, z racji rocznic urodzin.

             *  Andrzej WRÓBLEWSKI       17 rocznica urodzin.

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Intencje Mszalne Ÿ  od  13  do  19  grudnia. 2021 R.

Poniedziałek -  13  grudnia        

 6.30  †  Łucja, Jan, Józef, Stanisława SADŁOCHA, Bronisława, Jan SOCHA

 6.30  †  Jan KUC   /od Anny/

 6.30 + Stanisław PITEK   /od Mariusza z Rodziną/

 

17.00 + Mieczysław REMBISZ, Andrzej OBRĘBSKI, Mariusz EJSMOND.

17.00 + Zbigniew MALEC   /od Burmistrza Miasta i Gminy Kazimierza Wielka i kolegów/

 

Wtorek -   14  grudnia

  6.30 1) † Aleksandra MIŃSKA – 23 r.

2) † Stanisław PITEK  / od rodz. Curyło /

3) + Jan KUCF  /od synów; Michała i Mateusza z Rodzinami/

         

17.00 1) †   Julian, Aniela MAZUR.

17.00  2) + Jan, Janina, Anna, Szymon SAMOSZUK, Marianna, Stanisław GOŁOWSCY.

 

 Środa -   15  grudnia            

 

     6.30  †  Stanisław PITEK   /od rodziny Pawłaków z Bielawy/

     6.30  + Wiesława STYCZEŃ   /od koleżanek z pracy/         

     6.30  + Marek MOLISAK, Julian MOLISAK

     

17.00 W intencjach NOWENNOWYCH

      1) † Stanisław, Edward, Otylia LIS, Grażyna GOSEK, Helena LIS

      2) + Bronisława BĘBEN -    od uczestników pogrzebu

 

Czwartek, - 16  grudnia

  6.30 + Wiesława STYCZEŃ      /od pracowników Szkoły Muzycznej I stopnia im. Krzysztofa

                                                        Pendereckiego w Busku – Zdroju./

  6.30 + Stanisław PITEK   /od Dyrekcji i Grona Pedag. z PSP nr, 1 w Busku – Zdroju /

  6.30  + Krystyna KALETA  /od sąsiadów z  bloku/

 

17.00   O Boże Błog., wszelkie łaski, opiekę M. Bożej dla DAWIDA CHOJNY w 2 r. urodzin/

17.00  + Krystyna KWAPISZ – 5 r.

 

Piątek   -     17  grudnia      

  6.30

  1) †  Wiesława STYCZEŃ   /od koleżanek z pracy/

  2) †  Tadeusz DROZDOWSKI – 40 r., zmarłych z rodziny DROZDOWSKICH

  3) †  Wanda PACIUCH – mama x. Adama  /od Wspólnoty Różańcowej i ucz.  pogrzebu/

 

17.00   

1) + Marta KRÓL.

2) + Janina, Tadeusz STRUZIKIEWICZ.

 

Sobota,        18   grudnia

  6.30 1) † Adolf  NIEWRZAŁ – 6 r.

          2) † Marek MOLISAK,  Julian  MOLISAK   /od żony/

          3) + Wanda PACIUCH   /Od Wspólnoty Różańcowej i uczestników pogrzebu /

              

17.00 1)  + Stanisław FITOWSKI  /od córki i syna z rodzinami/

2) †  Stanisław, Zofia, Antoni STĘPIEŃ.

 

                      III   NIEDZIELA  ADWENTU      19  GRUDNIA

 

  6.30  + O Boże Miłosierdzia dla zmarłych kapłanów  /od Grupy MARGARETEK /

 

  8.00 1)  + Julianna, Władysław3, Stanisław BRACISZEWICZ, Krzysztof, Antoni

                                                CEDZYŃSCY,  Regina BOROWSKA – 3 r.

          2)  + Ewa, Stanisław NUREK,  Marianna PRZEKOTA.

 

  9.30  1) + Jarosław MAZANKA.

      

 

11.00   O Boże Błog. i wszelkie łaski dla DANIELA w 27 rocznicę urodzin i dla MARII

                                                     ŁUKASIKw 14 rocznicę urodzin.

 

12.30  W intencji PARAFIAN

 

18.00   O Boże bł., zdrowie, opiekę MB i wszelkie potrzebne łaski, z racji rocznic urodzin.

             *  Andrzej WRÓBLEWSKI       17 rocznica urodzin.

                                                  

 

 

                 Intencje Mszalne Ÿ 22 – 28  listopada. 2021 R.

Poniedziałek -  22 listopada          Św. Cecylii

 6.30  † Dusze w czyścu cierpiące

 6.30  † Andrzej ŻÓŁTAK  /od Danuty i Ryszrda SOWÓW ze Skarżyska Kamiennej/

 6.30  + Władysław DOMAGAŁA  /od Anny Golba?

    

18.00 + Genowefa, Franciszek, Henryk KOLASIŃSCY, Walenty, Aniela, Kamil GRZYB.

18.00 + Maria BRACISZEWICZ  /od Łukasza i Justyny/

 

Wtorek -  23 listopada 

  6.30 1) † Dusze w czyścu cierpiące

2) † Andrzej ŻÓŁTAK    /od rodziny Bzdaków z Brzeska/

          3) + Władysław DOMAGAŁA  /od swatów i syna Sławomira; Marii i Józefa Jaszcz/     

 

17.00 1) † Grzegorz URBAN – r.,   Wanda – 16 r., Zbigniew – 6 r.

          2) + Stanisław RATUSZNIK – 3 r.   /od męża i córek/

 

 

 Środa -  24   listopada             

  6.30 1) † Eugenia WITKOWSKA  /od siostry Stefanii/

          2) † Janina, Wacław CZECHOWSCY;  Adam, Maria, Marianna MARSZAŁEK.

3) † Władysław DOMAGAŁA  /od siostry Krystyny z rodziną/

 

17.00 W intencjach NOWENNOWYCH

1) † Otylia SOWIŃSKA  (od uczestników pogrzebu)

2) † Adam PYRZ – 5 r.

 

 

Czwartek, - 25 listopada. 

  6.30 + Władysław DOMAGAŁA  /od Zespołu Placówek Oświatowych w Dobrowodzie/

  6.30 + Wiktor ZAWALSKI   /od żony Natalii/

 

18.00 +  Włodzimierz ORDUTOWSKI  /od wnuczki Natalii z mamą/

18.00 +  Zbigniew MALEC   /od koleżanek i kolegów KZC PONIDZIE/

 

Piątek   -     26   listopada      

  6.30 1) †  Za dusze w czyścu cierpiące.

          2) † Wiktor ZAWALSKI  /od córki Doroty i córki Karoliny/

          3) † Stanisław PITEK  /od córki Marzeny, wnuków, prawnuczki/

 

18.00 1) + Maria, Franciszek LIZAK

2) + Władysław ORDUTOWSKI  /od rodziny Pełków i Janiszewskich/ 

 

               

 

 

Sobota,        27  listopada

  6.30 1) † Władysław RZEPECKI   /o9d żony Zofii/

          2) †  Władysław DOMAGAŁA  /od córki Ewy z mężem Piotra,  synów3 Michała,  

                                        Macieja z Michałem/ 

          3) + Wiesława STYCZEŃ  /od rodziny Sokołowskich/

              

18.00 1) + Tamara  NOEL – 1 r.

2) †  Za zmarłych z rodz. KLEPKÓW i BŁACHÓW.

 

                      I  NIEDZIELA  ADWENTU      28  LISTOPADA

 

  6.30   +  Wiktor ZAWALSKI.    /od syna Pawła z rodziną/

 

  8.00 1)  + Stanisław, Maria, Zygmunt, Marian PYSZKA. Włodzimierz CYGAN.

          2)  + O Boże miłosierdzi dla zmarłych kapłanów   / od grupy „MARGARETEK”/

 

  9.30   1) +  Henryk MARZEC – 3 r.

            2) + Maria TOMETCZAK    /od uczestników pogrzebu/

 

11.00  +  Małgorzata ŁAKOMY – 20 r., Henryk, Stefania, Andrzej.

 

12.30  W intencji PARAFIAN

 

18.00   O Boże bł., zdrowie, opiekę MB i wszelkie potrzebne łaski, z racji rocznic ślubu

      

         

 

 

 

 

 

 

Intencje Mszalne Ÿ  8 – 14 listopada. 2021 R.

Poniedziałek -  8 listopada

 6.30  † Maria, Anna, Walenty MAJCHER, zm.  z rodz.  MAJCHRÓW

 6.30  † Jadwiga DYBEK    /od córki Anity i syna Wiktora/

 6.30  + Jan, Józefa BŁACH;  Stanisław, Stanisława, Helena, Roman GROCHOWINA

    

17.00 + Irena TOMALA  - 15 r.

17.00 + Helena LIS – 1 r., Edward, Danuta LIS,  Grażyna GOSEK

 

Wtorek -  9 listopada   ROCZNICA poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

  6.30 1) † Helena KOKOSZA – 7 r., Wojciech zm. z rodz. KOKOSZÓW, JASIAKÓW,

                                                                       MATUSZEWSKICH

2) † Tamara NOEL.

          3) + Jadwiga DYBEK   /od pracowników firmy Król-Tombud.

 

17.00 1) † Marianna, Antoni GROCHOWSCY.

          2) + Beata KOGUT – 7 r., zm. z rodz. KOGUTÓW i SZUMILASÓW.

 

 

 Środa -  10  listopada                   Św. Leona Wielkiego - papieża

  6.30 1) † Grażyna, Marian SOŁTYSIAK  /od koleżanek i kolegów z MG Ośrodka Pom. Społ.

          2) † Zofia NOWAK  /od córki z mężem i dziećmi/

3) † Jadwiga DYBEK   /od rodz. Śliwów/

 

17.00 W intencjach NOWENNOWYCH

1) †   (od uczestników pogrzebu)

2) † Stanisława SARNECKA – 6 r.

 

 

Czwartek, - 11 listopada.  Św. MARCINA z Tours.  103 rocz. Odzyskania Niepodle…

  6.30 † Za dusze w czyścu  cierpiące..

  6.30 + Maria, Stanisław MAZUR, Józefa, Edward, Stanisław, Józefa BASSA.

        10.00 W intencji OJCZYZNY

17.00 +  Marian BRACISIEWICZ   /od rodzin; Lalewiczów i Nowosielskich/.

17.00 + Stanisław FITOWSKI   /od OAZY DOROSŁYCH/

 

Piątek   -     12   listopada      

  6.30 1) † Janina TUŁAK   /od wnuczki Małgorzaty z mężem/

          2) † Zofia NOWAK  /od mamy, syna Marcina i brata Zbigniewa z rodziną/

          3) † Władysław DOMAGAŁA  /od rodz. Michalskich/

 

17.00 1) † Irena OWSIŃSKA  /od sąsiadów z  Os. Sikorskiego blok 21./

2) + Marian BRACISIEWICZ   /od Pauliny z Mariuszem z dziećmi/  

 

               

 

Sobota,        13  listopada

  6.30 1) † Stanisław PRAŻUCH   /od Dominki Paw z rodzicami/

          2) † Jan DURAJ   /od rodziny Zawadzkich/ 

          3) + Stefan MUSIALIK    /od wnuka Bartłomieja

              

17.00 1) + Marianna GODZWON – 26.   /od syna z rodziną/

2) † Stanisław FITOWSKI   /od chrzestniaka Tomasza z rodziną/

 

  XXXII  NIEDZIELA  ZWYKŁA,      14  LISTOPADA

 

  6.30   + Irena GAŁĘBIOWSKA   /od syna Roberta/

 

  8.00 1)   Z A OJCZYŻNĘ I O POKÓJ NA ŚWIECIE.

          2)  + Stanisław PRAŻUCH  (od kolegów kombatantów z Armii Krajowej)

 

  9.30   1) + Zygmunta, Antonina, Jan MAZANKA, Łucja TOMALA, Franciszek GÓRSKI

            2) + Czesława, Wacław ZABŁOTNI;  Wanda, Zenon SIWIEC.

 

11.00  +  Janina, Ireneusz, Stanisława KOPAŁA i za zm. z rodziny.

 

12.30 W intencji PARAFIAN

 

18.00   O Boże bł., zdrowie, opiekę MB i wszelkie potrzebne łaski, z racji rocznicy urodzin;

            * Kornelia DRÓŻDŻ  -  18 rocznica urodzin.

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                 Intencje Mszalne Ÿ  15  do 21  listopada. 2021 R.

Poniedziałek -  15 listopada.   Św. Alberta Wielkiego

 6.30  † Za dusze w czyścu cierpiące

 6.30  † Stanisław PRAŻUCH  /od starosty Jerzego Kolarza i prac. Starostwa Powiatowego/

 6.30  + Wiesława STYCZEŃ  /od męża i córek z rodzinami/

    

18.00 + Jacek BUSKE, Julii, Józefa, Bronisławy, Józefa SOBOWSKICH,

              Agata, Ignacy ZELEK

18.00 + Helena, Wawrzyniec, Jan, Maria, Julia, Józefa, Wojciech CZERWIEC.

 

Wtorek -  16 listopada.    Św. Małgorzaty Szkockiej i Św. Gertrudy..

  6.30 1) † Andrzeja KOWALSKIEGO – 54 r., zm. z rodzin; KOWALSKICH                               

2) + Stanisław PRAŻUCH    /od Zuchów i Harcerzy ze Szkoły Podst. W Siesławicach/.

          3) + Władysław DOMAGAŁA  /od Natalii Chałupki/

 

17.00 1) † Stanisław TKACZYK, jego rodzice; Marianna, Stanisław LIS.

          2) + Stefan BÓŁ – 1 r.

 

 

 Środa -  17  listopada    Sw.  Elżbiety Węgierskiej    

  6.30 1) † Grzegorz WALICKI

          2) + Stanisław PRAŻUCH  /od koleżanek i kolegów ze Zw. Żołnierzy Wojska Polskiego/

3) † Władysław DOMAGAŁA.  /od Eli Durnaś z rodziną/

 

17.00 W intencjach NOWENNOWYCH

1) †     (od uczestników pogrzebu)

2) † Marta KRÓL.

 

 

Czwartek, - 18 listopada.   Błog. Karoliny Kózkówny,  dziewicy i męczennicy

       6.30 † Za dusze w czyścu  cierpiące..

       6.30 + Andrzej Żółtak  /od mieszkańców Os. Kościuszki 9, klatka 1..

       6.30 + Stefan MUSIALIK  /od dzieci z rodzinami/

18.00  O Boże Błog. i wszelkie łasi, opiekę Matki Bożej dla Karoliny STĘPIEŃ w 22 r. urodzin

18.00 + Robert TRZCINA – 1 r.  /od żony z dziećmi i rodzinami/

 

Piątek   -     19   listopada      

  6.30 1) † Janina TUŁAK   /od Doroty z Opatowa/

          2) † Stefania, Władysław SZYDŁOWSCY,  Marianna, Władysław SZAFRAN,

                 Za zmarłych z rodzin SZYDŁOWSKICH i SZAFRANÓW.

          3) † Władysław DOMAGAŁA  /od Doroty i Darka Walkiewicz z rodziną/

 

18.00 1) † Stanisław FITOWSKI   /od rodziny Iwanów/

2) + Józef, Janina, Stanisław KOPCIAŁ; Henryk, Julian, Jan WITKOWSCY. 

 

               

 

Sobota,        20   listopada       Św. Rafała Kalinowskiego

  6.30 1) † Stanisław PRAŻUCH   /od chrzestnicy Magdaleny z rodziną//

          2) † Stanisław FITOWSKI  / od bratanka Piotra z rodziną

          3) + Władysław DOMAGAŁA   / od żony z dziećmi, wnukami i prawnukami/

              

18.00 1) + Otylia, Edward, Stanislaw LIS;  Jan, Marianna SABATOWSCY,  Grażyna GOSEK   

                                                                  Helena LIS.

2) † Janina, Edward MAJCHER, Julia, Józef, Edward, Czesław, Elfryda SOBOWSCY.

 

  XXXIV   NIEDZIELA  ZWYKŁA,    21 LISTOPADA.

               UROCZYSTOŚC  CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

 

  6.30   + Janina, Józef ŁUKASIEWICZ i ich rodzice, zmarłych z rodzin; KAWACZÓW,

                                                                            BUJAKÓW i ZOCHÓW.

 

  8.00 1)  + Józef SKRZESZEWSKI – 1 r.    /od Jadwigi rodziną/

          2)  + Stanisław PIERŚCIŃSKI.

 

  9.30   1) + Stanisław GWÓŹDŻ    /od szwagierki Doroty/

            2) + Roman WIECZOREK   /od rodziny Koźmińskich i Wierzbów/

 

11.00  +  Edward WYBRANIEC..

 

12.30 W intencji PARAFIAN

 

18.00   O Boże bł., zdrowie, opiekę MB i wszelkie potrzebne łaski, z racji rocznicy urodzin;

            * Elżbieta BUCKA -  60 rocznica urodzin.

         

       

        Intencje Mszalne Ÿ  1 – 7 listopada. 2021 R.

PONIEDZIAŁEK -  1 LISTOPDA    UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIETYCH

                 W kościele

 6.30  † Adam ANDRZEJCZAK,  Irena, Jan OLEARCZYK, zm. a zodz. FLORCZYKÓW,

                    DETKÓW i WOJNOWSKICH

 8.00  † Julianna, Władysław WILK, Krystyna WILK.

 9.30  + Za zmarłych z rodzin; RAJCÓW, WADOWCÓW, RUTKOWSKICH, ŁOJKÓW,

              ŹDZIEBKÓW i KUBALÓW

    

18.00 1) + Ireneusz OWSIŃSKI, Genowefa, Piotr PIERNIK,  Genowefa CZECH,

                  Sławomira KALETA

                       Na cmentarzu

       10.00  + Marek MALEC.

             12.00  ZA MPARAFIAN.

  16.00  + Teodora, Kazimierz SŁUŻALSCY

 

WTOREK  -  2 LISTOPADA   WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH

  6.30 1) † Marianna, Stefan, teresa, Andrzej, Jan, Anna PRAŻUCH, Franciszka FORTUNA, Henryk, Fortunat, Henryk, Matylda, Florentyna JASKÓLSCY, zm. z rodzin;

                                                                      WOJTYSIÓW i CZERWIŃSKICH.

2) † Krystyna KALETA  /od wnuczek; Ali, i Uli z mężem Tomaszem./

 8.00 + Ryszard STASZEK i jego rodzice.  

 

18.00 1) † Helena, Władysław, Aleksander KĘDRA i za zmarłych z rodziny.

             Na cmentarzu

     10.00 + Stanisław FITOWSKI    /od ks. Sylwestra Iwana/

  15.30 + Marianna, Witold SZLĘK>

 

 Środa -  3 listopada

  6.30 1) † Anna PAZUR – 2 r.   /od męża/

          2) † Paweł Koźmiński,  Janina, Józef, Jerzy PAWŁOWSCY.

3) † Władysław RZEPECKI  /od mieszkańców ul. Żeromskiego/

 

17.00 W intencjach NOWENNOWYCH

1) † Zygmunt WIŃCZURA  (od uczestników pogrzebu)

2) † Za zmarłych z rodzin; LARKOWSKICH i ANYŻÓW.

 

 

Czwartek,  -  4 listopada       Św. Karola BOROMEUSZA    I CZWARTEK

  6.30 † Dusze w czyśćcu cierpiące.

  6.30 + Eleonora i Stanisław KOŹMIŃSCY.

  6.30 + Jadwiga DYBEK  /od Dyrektora i Prac. Publicznego Przedszkola nr. 1 w Busku.

 

17.00 +  Stefan BOJDO i za zmarłych z rodziny.

17.00 + Irena OWSIŃSKA  /od wnuka Mirosława z rodziną/

17.00   W INTENCJI KAPŁANÓW          /od Apostolatu „MARGARETKA”/

 

Piątek   -      5 listopada       I PIĄTEK

  6.30 1) † Mieczysław RUSAK – 20 r.

          2) † Antonina, Władysław, Ludwik, Andrzej, Stanisław, Henryk, Jerzy, Roman

               i za zmarłycj z rodzin; CZAJÓW; Antonina, Ignacy, Adam, Roman, Jan, Anna

                                                     i za zm.  z rodziny ŻELICHOWSKICH

          3) † Władysław RZEPECKI  /od rodz. Strzeleckich/

 

17.00 1) † Stanisław MEUŚ i za jego rodziców.

2)  Przebłagalna za grzechy całego świata i Narodu Polskiego; przeszłe, teraźniejsze i

           przyszłe                  

 

Sobota,        6 listopada        I SOBOTA MIESIĄCA    

  6.30 1) † Grzegorz WALICKI.

          2) † Władysław RZEPECKI   /od mieszkańców ul. Żeromskiego/ 

          3) + Janina NOWAK – 1 r.

               14.00 ślub  Grudzień - Janas

17.00 1) + Wiesław SZCZYREK.

2) †  Ryszard NOCOŃ  - 3 r.

 

  XXXII  NIEDZIELA  ZWYKŁA,      7  LISTOPADA

 

  6.30   W intencjach różańcowych

 

  8.00 1)  + Józef KRYGIEL

          2)  + Teresa – 7 r., Władysław JUSZKIEWICZ, zm. z rodz. JUSZKIEWICZÓW,

                    Stanisław KOSMALA, zm. z rodz. KRZYSZKIEWICZÓW.

 

  9.30   1) + Fryderyk, Stefania, Franciszek ZYSEK; Apolonia ZYCH, Stanisław WIJACHA.

            2) + Maria REMBIERZ – 1 r.

 

11.00  +  Wanda, Czesław MACHYNIA; Helena, Józef KOGUT; Stanisław, Jan MACYNIA.

 

12.30 W intencji PARAFIAN

 

18.00 O Boże bł., zdrowie, opiekę MB i wszelkie potrzebne łaski, z racji rocznicy urodzin;

         

             W kościółku Św. Leonarda

  16.00 + Henryk NUREK. Za zmarłych parafian, Fundatorów  i ofiarodawców kościółka.

 

 

 

 

                 Intencje Mszalne Ÿ  8 – 14 listopada. 2021 R.

Poniedziałek -  8 listopada

 6.30  † Maria, Anna, Walenty MAJCHER, zm.  z rodz.  MAJCHRÓW

 6.30  † Jadwiga DYBEK    /od córki Anity i syna Wiktora/

 6.30  + Jan, Józefa BŁACH;  Stanisław, Stanisława, Helena, Roman GROCHOWINA

    

18.00 + Irena TOMALA  - 15 r.

18.00 + Helena LIS – 1 r., Edward, Danuta LIS,  Grażyna GOSEK

 

Wtorek -  9 listopada   ROCZNICA poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

  6.30 1) † Helena KOKOSZA – 7 r., Wojciech zm. z rodz. KOKOSZÓW, JASIAKÓW,

                                                                       MATUSZEWSKICH

2) † Tamara NOEL.

          3) + Jadwiga DYBEK   /od pracowników firmy Król-Tombud.

 

17.00 1) † Marianna, Antoni GROCHOWSCY.

          2) + Beata KOGUT – 7 r., zm. z rodz. KOGUTÓW i SZUMILASÓW.

 

 

 Środa -  10  listopada                   Św. Leona Wielkiego - papieża

  6.30 1) † Grażyna, Marian SOŁTYSIAK  /od koleżanek i kolegów z MG Ośrodka Pom. Społ.

          2) † Zofia NOWAK  /od córki z mężem i dziećmi/

3) † Jadwiga DYBEK   /od rodz. Śliwów/

 

17.00 W intencjach NOWENNOWYCH

1) †   (od uczestników pogrzebu)

2) † Stanisława SARNECKA – 6 r.

 

 

Czwartek, - 11 listopada.  Św. MARCINA z Tours.  103 rocz. Odzyskania Niepodle…

  6.30 † Za dusze w czyścu  cierpiące..

  6.30 + Maria, Stanisław MAZUR, Józefa, Edward, Stanisław, Józefa BASSA.

        10.00 W intencji OJCZYZNY

18.00 +  Marian BRACISIEWICZ   /od rodzin; Lalewiczów i Nowosielskich/.

18.00 + Stanisław FITOWSKI   /od OAZY DOROSŁYCH/

 

Piątek   -     12   listopada      

  6.30 1) † Janina TUŁAK   /od wnuczki Małgorzaty z mężem/

          2) † Zofia NOWAK  /od mamy, syna Marcina i brata Zbigniewa z rodziną/

          3) † Władysław DOMAGAŁA  /od rodz. Michalskich/

 

18.00 1) † Irena OWSIŃSKA  /od sąsiadów z  Os. Sikorskiego blok 21./

2) + Marian BRACISIEWICZ   /od Pauliny z Mariuszem z dziećmi/  

 

               

 

Sobota,        13  listopada

  6.30 1) † Stanisław PRAŻUCH   /od Dominki Paw z rodzicami/

          2) † Jan DURAJ   /od rodziny Zawadzkich/ 

          3) + Stefan MUSIALIK    /od wnuka Bartłomieja

              

18.00 1) + Marianna GODZWON – 26.   /od syna z rodziną/

2) † Stanisław FITOWSKI   /od chrzestniaka Tomasza z rodziną/

 

  XXXII  NIEDZIELA  ZWYKŁA,      14  LISTOPADA

 

  6.30   W intencjach różańcowych

 

  8.00 1)  + Józef KRYGIEL

          2)  + Teresa – 7 r., Władysław JUSZKIEWICZ, zm. z rodz. JUSZKIEWICZÓW,

                    Stanisław KOSMALA, zm. z rodz. KRZYSZKIEWICZÓW.

 

  9.30   1) + Fryderyk, Stefania, Franciszek ZYSEK; Apolonia ZYCH, Stanisław WIJACHA.

            2) + Maria REMBIERZ – 1 r.

 

11.00  +  Wanda, Czesław MACHYNIA; Helena, Józef KOGUT; Stanisław, Jan MACYNIA.

 

12.30 W intencji PARAFIAN

 

18.00 O Boże bł., zdrowie, opiekę MB i wszelkie potrzebne łaski, z racji rocznicy urodzin;

 

        Intencje Mszalne Ÿ  18 – 24 PAŹDZIERNIKA  2021 R.

Poniedziałek,  18 października   ŚW. ŁUKASZA EWANGELISTY.

  6.30 1) † Janina TUŁAK   /od córki Haliny/

          2) † Czesław DONARSKI  /od Kingi i Marcina Gądków z dziećmi/

          3) † Jerzy GŁADYŚ  /od I  Wspólnoty Neokatechumenalnej, z par Św. Brata Alberta/

 

17.00 1) † Janina, Edward MAJCHER.

2) † Henryk SŁUŻALSKI – 16 r.

 

Wtorek,   19  października.   ŚW. PAWŁA OD KRZYŻA.

  6.30  1) + Za zmarłych z rodzin; BORZĘCKICH i LIMONIENKO.

           2) + Józef ZBOROWSKI.

           3) + Jerzy GŁADYŚ.   /od żony Anny/

 

17.00 1) † Krystyna – Jadwiga  PRZODO, zm. z rodz; WÓJCIKÓW i MISZTALÓW.   

          2) † Kazimierz DUSZA, jego rodzice, zm. z rodz. KANIÓW, Zenon KANIA.

 

Środa,   20 października.     Św. JANA KANTEGO

  6.30 1) † Janina  TUŁAK.   /od córki  Grażyny/  

2) † Urszula DOMAGAŁA – WIELGUS  /od Moniki, Marcina i Leny Zgórskich/

          3) † Jerzy GŁADYŚ  /od II Wspólnoty Neokatechumenalnej par. Św. Brata Alberta/

 

17.00 W intencjach NOWENNOWYCH

1) † Marian PODSIEDLIK,  Stanisław RASAŁA  /od uczestników pogrzebu/.

2) †  Henryka BIELEC.

 

Czwartek,  21 października.

   6.30 1) † Urszula, Ferdynand WIELGUS.  /od rodzin Zająców i Zgórskich/

           2) † Jerzy GŁADYŚ.     /od Krzysztofa TUŁAKA/

           3) + Apolonia KOZIEŁ – 21 r.

 

17.00  1)  + Tadeusz ZARĘBSKI  -  22 r.

           2)  + Piotr ŻURAWSKI   /od rodziny/

 

 

Piątek,   22 października        ŚW.  JANA PAWŁA II   papieża

  6.30 1)  O uzdrowienie z nałogu;  Dawida, Jakuba, Damiana, Bartłomieja, Filipa,

                                                          oraz męża  Krzysztofa     /od Agnieszki/

          2) † Janina TUŁAK  /od wnuków; Sebastiana i Bogusławy z rodzinami/

          3) † Bronisław GOCAŁ.

 

17.00 1) + Jadwiga, Tadeusz STANKIEWICZ, ZOFIA, Maksymilian CIUK, zm. z rodziny.

          2) + Marianna, Stanisław, Ździsław, Waldemar RÓŻYCCY.

.

 

 

Sobota,    23  października.      Świętych: Jana Kapistrana i Józefa Bilczewskiego      

  6.30 1) † Bronisław, Adela GOCAŁ.

          2) † Zofia NOWAK     /od rodziny Ściubiszów/

          3) + Stanisław PRAŻUCH   /od rodzin: Chrobotów i Kowalskich/ 

                                                                         

17.00 1) † Henryk GRZYB – 1 r..

2) † Janina WESOŁOWSKA – 2 r.

 

  XXX  NIEDZIELA  ZWYKŁA,    24  października.

 

  6.30  + Tadeusz STRZELECKI, jego rodziców, Stanisław, Marcin, Marian STADNICCY,

                                  Helena SROKA.

 

  8.00 1) †  Jerzy WÓJCIK  - 3 r.

          2  + Wiktor ZIOBRO, Edward WYBRANIEC.              

 

  9.30 1) + Tadeusz HAJEK.

 

11.00   + Zygmunt  ZĄBEK.

 

12.30 W intencji PARAFIAN

 

18.00 O Boże bł., zdrowie, opiekę MB i wszelkie potrzebne łaski, z racji rocznicy ślubu.

              *  Kaja i Piotr SZYMANIAK  - 2 rocznica ślubu.

              *  Monika I Krzysztof CIEPLA.  10 rocznica ślubu.

        Intencje Mszalne Ÿ  04. – 10 PAŹDZIERNIKA  2021 R.

Poniedziałek,  04 października   Św. Franciszka z Asyżu

  6.30 1) † Stanisława, Lucjan ORŁOWSCY.

          2) † Helena WIĘCKOWSKA  /od wnuczki Małgorzaty/

          3) † Anna SKUZA  /od mieszkańców Os. Legionów Polskich 6./

 

17.00 1) † Edward DUDZIEC, Emilia, Mieczysław BAWÓŁ/

2) † Andrzej WALCZAK – 21 r.

 

Wtorek,   05  października.       Św. Siostry FAUSTYNY Kowalskiej.

  6.30  1) + Za dusze w czyścu cierpiace

           2) + Helena WIĘCKOWSKA / od córki Aliny z mężem/

           3) + Anna SKUZA  /od Janiny i Mieczysława Skuzów z rodzina z Kielc/

 

17.00 1) † Julianna, Michał MAŁOWSCY i ich rodzice.   

      2) † Marian ŚMIGIELSKI – 6 r. za zm. z rodzin; ŚMIGIELSKICH i JUSTYNIARSKICH

 

Środa,  06 października.      Św. Brunona – Bonifacego z Kwerfurtu

  6.30 1) † Maria, Czesław GOŁĘBIOWSCY.

2) † Helena WIĘCKOWSKA   /od brata Stanisława z rodziną.

          3) † Grażyna SOŁTYSIA  /od brata Krzysztofa z rodziną/

 

17.00 W intencjach NOWENNOWYCH

1) † Ronald SĘDZIELEWSKI   /od uczestników pogrzebu.

2) † 

 

Czwartek,  07 PAŹDZIERNIKA       NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY RÓŻAŃCOWEJ

   6.30 1) † Helena WIĘCKOWSKA   /od WNUKA Artura z żoną i dziećmi/

           2) † Grażyna SOŁTYSIAK  /od brata Mirosława z żoną i dziećmi

           3) + Stefan, Bronisław, Stanisław, Mieczysław, Andrzej CELEJEWSKI,

                     Jerzy GRUDZIEŃ.

 

17.00  1)  W INTENCJI KAPŁANÓW    /od Apostolstwa Margaretek/

           2)  + Władysława, Adam BROŻEK, Bogusława, Ździsław MICHAŁOWICZ,   

                                                                       Justyna, Marek  FITZ

           3)  + Wit SZYDŁOWSKI – 14 r.

 

 

Piątek,   08 PAŹDZIERNIKA 

  6.30 1) † Helena WIĘCKOWSKA.   /od sąsiadów Trzaskowskich/

          2) † Grażyna SOŁTYSIAK   /od siostry Ewy Chwast z dziećmi/

          3) † Florentyna WACH   /od rodziny Służalskich/

 

17.00 1) + Stanisław GWÓŹDŹ   /od syna Łukasza z rodziną/

          2) + Ryszard PASIERBEK i za zmarłych rodziców

.

 

 

Sobota,    09  października        Błogosławionego Wincentego KADŁUKA

  6.30 1) † Józef KOWALSKI    - 25 r., za zmarłych z rodzin KOWALSKICH

          2) † Grażyna SOŁTYSIAK   /od dzieci/ 

         

     15.00  ślub;  LUKAS KAMIL – CZAPKA KAMILA

                                                                         

17.00 1) † Stanisław BOROWIEC – 19 r., za zmarłych  z rodz. PAWELCÓW i BOROWCÓW.

2) † Ireneusz OWSIŃSKI, Genowefa, Piotr PIERNIK, Genowefa CZECH

 

  XXVIII  NIEDZIELA  ZWYKŁA,    10 października.

 

  6.30  + Józefa, Franciszek, Katarzyna BAŁAGA, Władysława, Bolesław SZOSTAK,

              Stanisław WALASEK

 

  8.00 1) †  Za Ojczyznę i o pokój na świecie. 

                  „Aby Ojczyzna rozwijała się w pokoju i bezpieczeństwie”.

          2  + Helena ANYŻ, Władysław, Aniela KRZEMIEŃ, Julian DOMAGAŁA,

                  Leszek SKIBA.              

 

  9.30 1) + Franciszka, Franciszek GRABARCZYK, Anna, Wawrzyniec BARTOSZEWSCY.

 

11.00    O Boże Błog. i wszelkie łaski dla RODZICÓW CHRZESTNYCH, dzieci

              Z Rocznicy I Komunii św.

 

12.30 W intencji PARAFIAN

 

18.00 O Boże bł., zdrowie, opiekę MB i wszelkie potrzebne łaski, z racji urodzin

              *  Aleksander WILK  - 12 rocznica urodzin.

              * Dorota NOWACZKIEWICZ – 49 r. urodzin

              * Grzegorz NOWACZKIEWICZ – 47 r. urodzin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        Intencje Mszalne    Ÿ     11 – 17 PAŹDZIERNIKA  2021 R.

Poniedziałek,  11 października   Św. Jana XXIII   Papeża

  6.30 1) † Grażyna SOŁTYSIAK   /od Marka Mrozika z rodziną/

          2) † Czesław DONARSKI i za zm. rodz. LACKORZYNSKICH  /od córki z rodziną/

          3) † Zbigniew MARZEC   /od dzieci z rodzinami/

 

17.00 1) † Marian i Wiesława Maj z d. ŁUKASZEK;  Julianna i Zoltan MOLNAR.

2) † Maria, Teresa, Julia, Danuta, Jan Ździsław.

 

Wtorek,   12  października.       Św. Jana BEYZYMA, prezbitera

  6.30  1) + Grażyna SOŁTYSIA  /od rodz. Borkowskich i Długołęckich/

           2) + Zbigniew MARZEC   /od siostry Elżbiety z rodziną/

           3) + Urszula DOMAGAŁA – WIELGUS   /od Kamila i Sylwi Zająców/

 

17.00 1) † Mieczysław REMBISZX; Andrzej OBRĘBSKI, Mariusz EJSMOND.

          2) † Stanisław PORADA – 14 r.

 

Środa,  13 października.       Błog. Honorata KOŹMIŃSKIEGO, prezbitera

  6.30 1) † Jan, Wiktoria MOLĘDA, Stefan SOWINSKI

2) † Wiesław ODROBIŃSKI   /od syna z rodziną/

          3) † Grażyna SOŁTYSIAK  /od koleżanek i kolegów z Miejsko- gminnego Ośrodka

                                                       Pomocy Społecznej w Busku – Zdroju.

 

17.00 W intencjach NOWENNOWYCH

1) † Henryka GÓRECKA  /od uczestników pogrzebu.

2) † Edward, Stanisław, Jan, Otylia, Katarzyna, Danuta LIS; 

                                          Grażyna, GOSEK, Helena LIS.

20.30  W INTECJI NAUCZYCIELI  z racji Dnia Nauczyciela

 

Czwartek,  14  października.      Św. Małgorzaty Marii ALAGOGUE

   6.30 1) † Zbigniew MARZEC   /od rodziny Marców/

           2) † Grażyna SOŁTYSIAK  /od rodziny Kiełtyków/

           3) + Antonina, Andrzej, Stanisław, Władysław, Ludwik, Henryk, Jarzy, Roman i zm. z   

                   rodz. GAJOSÓW; Antonina, Ignacy, Adam, Roman, Jan, Anna i za zmarłych z  

                     rodziny ŻELICHOWSKICH

 

17.00  1)  + Jadwiga, Stanisław, Zofia, Mieczysław URBAN; Stefania SŁOMKA.

           2)  + Julia, Michał, Edward KAŁUŻA.

 

Piątek,    15  października         Św. Teresy od DZIECIĄTKA   JEZUS 

6.30 1) †  Czesław DONARSKI   /od koleżanek i kolegów ze zw. Zaw. „SOLIDARNOŚĆ”

        2) † Urszula DOMAGAŁA – WIELGUS   /od Wiesławy i Andrzeja Zająców/

        3) †Jerzy GŁADYŚ  /od pracowników byłego Rejonu Dróg Publicznych w Busku Zdroju

 

17.00  1)    O Boże Błog. i wszelkie łaski dla Pauliny i Amadeusza w 5-ą rocznicę ślubu.

           2)  + Stanisława, Stanisław KOWALIK

 

Sobota,    16  października           Św. Jadwigi  ŚLĄSKIEJ 

  6.30 1) † Janina BŁAJSZCZAK

          2) † Czesław DONARSKI    /od sąsiadów/

          3) +  URSZULA DOMAGAŁA – WIELGUS  /od sąsiadów; rodzin: Białych, Łukasików

                                                                                      i Warzechów.

14.00  chrzest /bez mszy św./

                                                                         

17.00 1) †  Robert i Władysław SABATOWSCY.

2) †  Genowefa CZECH,  Ireneusz OWSIŃSKI, Genowefa, Piotr PIERNIK.

 

  XXIX   NIEDZIELA  ZWYKŁA,    17  PAŹDZIERNIKA

 

  6.30  + Walenty, Anna, Maria MAJCHER, i za zmarłych z rodziny MAJCHER

 

  8.00  1)  †  Marta KRÓL             

           2)  + Andrzej – 15 r, Stefan, Marianna, Teresa PRAŻUCH

 

 9.30   + Albertyna, Zenon WASILEWSCY

 

11.00    O Boże Błog. i wszelkie łaski, oraz opiekę Matki Bożej dla Małgorzaty MILEWICZ

              W 85- ą   rocznicę urodzin.

 

12.30 W intencji PARAFIAN

 

18.00 O Boże bł., zdrowie, opiekę MB i wszelkie potrzebne łaski, z racji

              90 rocznicy urodzin Danuty KAŁUŻA, oraz

              10 rocznicy ślubu; Agnieszki i Bartłomieja KOJS.

 



     


Na górę

Korzystanie ze strony internetowej Parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny w Busku-zdroju, oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji na temat cookies oraz ich ustawień można znaleźć tutaj Polityka plikow cookie.

Rezygnuję
Kliknij, aby rozpocząć
Transmisja na żywo!