:: Październik - miesiąc różańcowy


Dodano: 2018-06-20 04:45:50
img

Zapraszamy na codzienny różaniec o godz. 16.00 (sobota, godz. 17.30; niedziela godz. 17.00) wszystkie dzieci. Dzieci podczas nabożeństw różańcowych otrzymają po jednym puzzlu. Po złożeniu wszystkich – 30 części utworzą obrazek przedstawiający trójkę fatimskich pastuszków, którym przed stu laty objawiła się Matka Boża. Zachęcamy do wytrwałej codziennej modlitwy wszystkie dzieci naszej parafii, tak, aby zgromadzić wszystkie puzzle. Rodziców prosimy o pomoc dzieciom w dotarciu do kościoła codziennie. Dzieci będą mówiły do mikrofonu modlitwę "Zdrowaś Maryjo..." Zapraszamy i zachęcamy do wspólnej modlitwy. Nie może NIKOGO zabraknąć! Maryja w Fatimie prosiła o modlitwę różańcową właśnie DZIECI. A Pan Jezus mówił "pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie, nie przeszkadzajcie im; do takich bowiem należy królestwo Boże" (Mk 10,14).

Dodał: Adam Paciuch


Na górę
„Wiara nie jest światłem rozpraszającym wszystkie ciemności, ale lampą, która w nocy prowadzi nasze kroki, a to wystarcza by iść.”
Franciszek (papież)
Pierwsza Komunia Święta
Liczba odsłon:

96263


Korzystanie ze strony internetowej Parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny w Busku-zdroju, oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Politykę plikow cookie.