:: Pierwsza Komunia Święta


Dodano: 2017-10-10 13:10:12

W niedzielę, 15 października o godz. 15.00 Msza św. i kolejne spotkanie formacyjne dla rodziców. Dzieci otrzymają obrazki ze specjalną modlitwą do codziennego odmawiania w ramach przygotowań do I spowiedzi i Komunii św. Obecność obowiązkowa! Przychodzimy już o godz. 14.45 z różańcami, będziemy się modlić koronką do Bożego Miłosierdzia.


Przypominamy o udziale dzieci przygotowujących się do I spowiedzi i Komunii św. o codziennej modlitwie różańcowej o godz. 16.00, w sobotę o godz. 17.30 a w niedzielę o godz. 17.00. Dzieci przynoszą ze sobą różaniec, który już otrzymały.


W niedzielę, 24 września o godz. 14.45 zapraszamy na modlitwę koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji dzieci przygotowująch się do I Spowiedzi i Komuni Św., ich rodziców, chrzestnych oraz ich rodzin. Następnie o godz. 15.00 będzie Msza św. z pobłogosławieniem różańców i wręczeniem ich dzieciom. Po Mszy św. spotkanie formacyjne dla rodziców. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA.

Przypominamy o konieczności złożenia deklaracji rodziców dziecka Pierwszokomunijnego, dostarczenia Aktu Chrztu i zgody ks. Proboszcza swojej parafii, jeśli rodzina mieszka poza naszą parafią.


W niedzielę, 10 września o godz. 15.00 zapraszamy na Mszę św. i pierwsze spotkanie przygotowujące dzieci z klas trzecich szkoły Podstawowej do przyjęcia Sakramentów: Pokuty i Pojednania oraz Eucharystii. Wielkim wsparciem dla dzieci w tych przygotowaniach są RODZICE, dlatego także przychodzą na każde spotkanie. Jest to wydarzenie bardzo ważne nie tylko dla dziecka, ale dla całej chrześcijańskiej rodziny.


Na górę
„Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.”
Jan Paweł II
Pierwsza Komunia Święta
Liczba odsłon:

16980


Korzystanie ze strony internetowej Parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny w Busku-zdroju, oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Politykę plikow cookie.