:: Pierwsza Komunia Święta


Dodano: 2018-03-02 09:16:48

W niedzielę, 4 marca 2018 r. o godz. 15.00 Msza św. z udziałem dzieci, które przygotowują się do pierwszej spowiedzi i Komunii św. i kolejne spotkanie formacyjne dla rodziców. Prosimy, aby dzieci przyniosły ze sobą obrazki z modlitwą, modlitewniki oraz różańce. Przychodzimy już o godz. 14.45, ponieważ będziemy się modlić koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji dzieci i ich rodzin. Obecność obowiązkowa!

 


 

 

Zapraszamy wszystkie dzieci na Drogę Krzyżową w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 16.00 oraz na Gorzkie Żale w każdą niedzielę Wieliego Postu o godz. 17.15. Dzieci będą otrzymywać obrazki jako pamiątkę uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych.

 

 

 

 


W czwartek, 8 lutego zapraszamy do pierwszej miary stroju komunijnego do sali na organistówce. O godz. 16.00 I grupa (SP Nr 2), natomiast o godz. 17.00 II grupa (SP Nr 1 i 3). 

 


 

W niedzielę, 4 lutego o godz. 15.00 Msza św. i kolejne spotkanie formacyjne dla rodziców. Na Mszę św. dzieci przynoszą swoje świece chrzcielne. Prosimy, aby dzieci przyniosły ze sobą także obrazki z modlitwą, modlitewniki oraz różańce. Przychodzimy już o godz. 14.45, ponieważ będziemy się modlić koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji dzieci i ich rodzin. Obecność obowiązkowa! 

 


 

W niedzielę, 7 stycznia o godz. 15.00 Msza św. i kolejne spotkanie formacyjne dla rodziców. Prosimy, aby dzieci przyniosły ze sobą obrazki z modlitwą, modlitewniki oraz różańce. Przychodzimy już o godz. 14.45, ponieważ będziemy się modlić koronką do Bożego Miłosierdzia. Obecność obowiązkowa! 

 


 

W niedzielę, 10 grudnia o godz. 15.00 Msza św. i kolejne spotkanie formacyjne dla rodziców. Dzieci otrzymają pobłogosławione medaliki. Prosimy, aby dzieci przyniosły ze sobą obrazki z modlitwą, modlitewniki oraz różańce. Przychodzimy już o godz. 14.45, ponieważ będziemy się modlić koronką do Bożego Miłosierdzia i do tej modlitwy będą potrzebne różańce. Obecność obowiązkowa! 

Od niedzieli, 3 grudnia rozpoczynają się rekolekcje adwentowe. Dzieci przychodzą na Mszę św. z nauką dla nich o godz. 11.00, natomiast w poniedziałek, wtorek i środę (4-6 grudnia) o godz. 15.30. Od poniedziałku, 4 grudnia rozpoczynają się RORATY, dlatego dzieci przynoszą ze sobą lampiony, które robią same lub mogą kupić gotowy szablon do wykonania wraz z ostatnim numerem "Małego Gościa". Od czwartku, po zakończeniu rekolekcji, RORATY dla dzieci będą o godz. 17.00 (poniedziałek-sobota).

 


 

W niedzielę, 19 listopada o godz. 15.00 Msza św. i kolejne spotkanie formacyjne dla rodziców. Dzieci otrzymają książeczki do nabożeństwa (modlitewniki). Prosimy, aby dzieci przyniosły ze sobą obrazki z modlitwą, które otrzymały na ostatnim spotkaniu oraz różańce. Przychodzimy już o godz. 14.45, będziemy się modlić koronką do Bożego Miłosierdzia.Obecność obowiązkowa! 

Przypominamy o konieczności złożenia deklaracji rodziców dziecka Pierwszokomunijnego, dostarczenia Aktu Chrztu (jesli chrzest był poza naszą parafią) i zgody ks. Proboszcza swojej parafii, jeśli rodzina mieszka poza naszą parafią.


W niedzielę, 15 października o godz. 15.00 Msza św. i kolejne spotkanie formacyjne dla rodziców. Dzieci otrzymają obrazki ze specjalną modlitwą do codziennego odmawiania w ramach przygotowań do I spowiedzi i Komunii św. Obecność obowiązkowa! Przychodzimy już o godz. 14.45 z różańcami, będziemy się modlić koronką do Bożego Miłosierdzia.


Przypominamy o udziale dzieci przygotowujących się do I spowiedzi i Komunii św. o codziennej modlitwie różańcowej o godz. 16.00, w sobotę o godz. 17.30 a w niedzielę o godz. 17.00. Dzieci przynoszą ze sobą różaniec, który już otrzymały.


W niedzielę, 24 września o godz. 14.45 zapraszamy na modlitwę koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji dzieci przygotowująch się do I Spowiedzi i Komuni Św., ich rodziców, chrzestnych oraz ich rodzin. Następnie o godz. 15.00 będzie Msza św. z pobłogosławieniem różańców i wręczeniem ich dzieciom. Po Mszy św. spotkanie formacyjne dla rodziców. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA.

Przypominamy o konieczności złożenia deklaracji rodziców dziecka Pierwszokomunijnego, dostarczenia Aktu Chrztu i zgody ks. Proboszcza swojej parafii, jeśli rodzina mieszka poza naszą parafią.


W niedzielę, 10 września o godz. 15.00 zapraszamy na Mszę św. i pierwsze spotkanie przygotowujące dzieci z klas trzecich szkoły Podstawowej do przyjęcia Sakramentów: Pokuty i Pojednania oraz Eucharystii. Wielkim wsparciem dla dzieci w tych przygotowaniach są RODZICE, dlatego także przychodzą na każde spotkanie. Jest to wydarzenie bardzo ważne nie tylko dla dziecka, ale dla całej chrześcijańskiej rodziny.


Na górę
„Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.”
Jan Paweł II
Pierwsza Komunia Święta
Liczba odsłon:

66073


Korzystanie ze strony internetowej Parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny w Busku-zdroju, oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Politykę plikow cookie.