:: Pierwsza Komunia Święta


Dodano: 2018-01-06 17:12:08

W niedzielę, 7 stycznia o godz. 15.00 Msza św. i kolejne spotkanie formacyjne dla rodziców. Prosimy, aby dzieci przyniosły ze sobą obrazki z modlitwą, modlitewniki oraz różańce. Przychodzimy już o godz. 14.45, ponieważ będziemy się modlić koronką do Bożego Miłosierdzia. Obecność obowiązkowa! 

 


 

W niedzielę, 10 grudnia o godz. 15.00 Msza św. i kolejne spotkanie formacyjne dla rodziców. Dzieci otrzymają pobłogosławione medaliki. Prosimy, aby dzieci przyniosły ze sobą obrazki z modlitwą, modlitewniki oraz różańce. Przychodzimy już o godz. 14.45, ponieważ będziemy się modlić koronką do Bożego Miłosierdzia i do tej modlitwy będą potrzebne różańce. Obecność obowiązkowa! 

Od niedzieli, 3 grudnia rozpoczynają się rekolekcje adwentowe. Dzieci przychodzą na Mszę św. z nauką dla nich o godz. 11.00, natomiast w poniedziałek, wtorek i środę (4-6 grudnia) o godz. 15.30. Od poniedziałku, 4 grudnia rozpoczynają się RORATY, dlatego dzieci przynoszą ze sobą lampiony, które robią same lub mogą kupić gotowy szablon do wykonania wraz z ostatnim numerem "Małego Gościa". Od czwartku, po zakończeniu rekolekcji, RORATY dla dzieci będą o godz. 17.00 (poniedziałek-sobota).

 


 

W niedzielę, 19 listopada o godz. 15.00 Msza św. i kolejne spotkanie formacyjne dla rodziców. Dzieci otrzymają książeczki do nabożeństwa (modlitewniki). Prosimy, aby dzieci przyniosły ze sobą obrazki z modlitwą, które otrzymały na ostatnim spotkaniu oraz różańce. Przychodzimy już o godz. 14.45, będziemy się modlić koronką do Bożego Miłosierdzia.Obecność obowiązkowa! 

Przypominamy o konieczności złożenia deklaracji rodziców dziecka Pierwszokomunijnego, dostarczenia Aktu Chrztu (jesli chrzest był poza naszą parafią) i zgody ks. Proboszcza swojej parafii, jeśli rodzina mieszka poza naszą parafią.


W niedzielę, 15 października o godz. 15.00 Msza św. i kolejne spotkanie formacyjne dla rodziców. Dzieci otrzymają obrazki ze specjalną modlitwą do codziennego odmawiania w ramach przygotowań do I spowiedzi i Komunii św. Obecność obowiązkowa! Przychodzimy już o godz. 14.45 z różańcami, będziemy się modlić koronką do Bożego Miłosierdzia.


Przypominamy o udziale dzieci przygotowujących się do I spowiedzi i Komunii św. o codziennej modlitwie różańcowej o godz. 16.00, w sobotę o godz. 17.30 a w niedzielę o godz. 17.00. Dzieci przynoszą ze sobą różaniec, który już otrzymały.


W niedzielę, 24 września o godz. 14.45 zapraszamy na modlitwę koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji dzieci przygotowująch się do I Spowiedzi i Komuni Św., ich rodziców, chrzestnych oraz ich rodzin. Następnie o godz. 15.00 będzie Msza św. z pobłogosławieniem różańców i wręczeniem ich dzieciom. Po Mszy św. spotkanie formacyjne dla rodziców. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA.

Przypominamy o konieczności złożenia deklaracji rodziców dziecka Pierwszokomunijnego, dostarczenia Aktu Chrztu i zgody ks. Proboszcza swojej parafii, jeśli rodzina mieszka poza naszą parafią.


W niedzielę, 10 września o godz. 15.00 zapraszamy na Mszę św. i pierwsze spotkanie przygotowujące dzieci z klas trzecich szkoły Podstawowej do przyjęcia Sakramentów: Pokuty i Pojednania oraz Eucharystii. Wielkim wsparciem dla dzieci w tych przygotowaniach są RODZICE, dlatego także przychodzą na każde spotkanie. Jest to wydarzenie bardzo ważne nie tylko dla dziecka, ale dla całej chrześcijańskiej rodziny.


Na górę
„Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne. Tylko dziś jest twoje.”
Jan Paweł II
Pierwsza Komunia Święta
Liczba odsłon:

45636


Korzystanie ze strony internetowej Parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny w Busku-zdroju, oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Politykę plikow cookie.